Izberi regijo

Veselice 2019

Nedelja, 21. julij 2019

  • Kandrše, Zagorje ob Savi - Ansambel Naveza
  • Kebelj, Slovenska Bistrica - Ansambel Smeh, Ansambel Slovenski zvoki
  • Nova vas na Blokah, Bloke - Ansambel Saša Avsenika
  • Petek, 26. julij 2019

  • Punat, Krk - Skupina Calypso, Petkova Pumpa ( Radio Veseljak ) Jonny DJ
  • Stojnci, Markovci - Ansambel Upanje, Dražen Zečič z bandom
  • Sobota, 27. julij 2019

  • Padež Zagorje ob Savi - Skupina Calypso
  • Sela pri Šumberku, Trebnje - Fantje izpod Lisce
  • Stojnci, Markovci - Poskočni muzikanti
  • Nedelja, 28. julij 2019

  • Hotedršica, Logatec - Navihanke
  • Ledine, Idrija - Mladi Gamsi, Ansambel Spev
  • Veliki Dol, Sežana - Skupina Amor
  • Sobota, 3. avgust 2019

  • Boštanj, Sevnica - Tanja Žagar
  • Draža vas, Slovenske Konjice - Poskočni muzikanti, Ansambel Udar
  • Hruševo, Dobrova Polhov Gradec - Ansambel Spev
  • Podlipa, Vrhnika - Ansambel Nemir
  • Črni Vrh, Dobrova - Polhov Gradec - Ansambel Krimski Lisjaki
  • Črnotiče, Koper - Skupina Ku Adn
  • Nedelja, 4. avgust 2019

  • Medvedje Brdo, Logatec - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe, Korado
  • Sv. Lovrenc, Prebold - Ansambel Saše Avsenika, Boris Kopitar
  • Torek, 6. avgust 2019

  • Marezige - Tanja Žagar
  • Sobota, 10. avgust 2019

  • Dovje, Mojstrana - Skupina Calypso
  • Hrastov Dol, Ivančna Gorica - Ansambel Pogum, Tilen Artač
  • Oplotnica - Ansambel Udar, Ansambel Svetlin
  • Pregarje, Ilirska Bistrica - Skupina Ku Adn, Luka Basi
  • Nedelja, 11. avgust 2019

  • Braslovče - Ansambel Savinjski Kvintet, Ansambel Poskočni muzikantje
  • Petkovec, Logatec - Ansambel Jureta Zajca
  • Retje, Loški Potok - Ansambel Pogum
  • Ustje, Ajdovščina - Skupina Amor
  • Sreda, 14. avgust 2019

  • Dragomer, Log-Dragomer - Veseli Begunjčani
  • Petek, 16. avgust 2019

  • Dobračeva, Žiri - Ansambel Zvita Feltna
  • Hočevje, Dobrepolje - Ansambel Mladi Godci
  • Sobota, 17. avgust 2019

  • Davča, Železniki - Ansambel Galop
  • Dobračeva, Žiri - Ansambel Donačka
  • Dolenja Straža, Straža - Ansambel Pogum
  • Podblica, Kranj - Ansambel Ravbarji
  • Spodnja Idrija - Ansambel Viharnik, Skupina Kalamari
  • Vreme, Divača - Skupina Ku Adn, Majka
  • Nedelja, 18. avgust 2019

  • Davča, Železniki - Ansambel Toneta Rusa
  • Petek, 23. avgust 2019

  • Podbrezje, Naklo - Ansambel Modrijani
  • Vrhpolje pri Moravčah - Mambo Kings
  • Sobota, 24. avgust 2019

  • Barka, Divača - Skupina Ku Adn
  • Podbrezje, Naklo - Skupina Calypso, Petkova Pumpa ( Radio Veseljak ) Jonny DJ
  • Tacen, Ljubljana - Mitja Šonkovec & 101ka band
  • Vrhpolje pri Moravčah - Harmonk'N'Roll, Trio Utrip
  • Nedelja, 25. avgust 2019

  • Vače, Litija - Skupina Calypso
  • Sobota, 7. september 2019

  • Štepanjsko naselje, Ljubljana - Mambo Kings
  • Nedelja, 2. junij 2019

  • Devin, Trst - Skupina Ku Adn
  • Petek, 31. maj 2019

  • Kresnice, Litija - Čuki
  • Petek, 17. maj 2019

  • Mekinje, Kamnik - Tanja Žagar
  • Sobota, 13. april 2019

  • Žalec - Ansambel Šepet
  • Prikaži pretekle dogodke