Izberi regijo

Veselice 2019

Petek, 24. maj 2019

  • Šentvid pri Ljubljani - Ansambel Stil
  • Sobota, 25. maj 2019

  • Moste pri Komendi, Kamnik - Ansambel Viharnik
  • Špitalič, Kamnik - Ansambel Biseri
  • Petek, 31. maj 2019

  • Kresnice, Litija - Čuki
  • Sobota, 1. junij 2019

  • Bevke, Vrhnika - Skupina Špica
  • Dokležovje, Beltinci - Nočna Pravila, Luka Basi
  • Draga, Škofja Loka - Pop Design, Ansambel Dveh dolin
  • Mali Lipoglav, Ljubljana - Ansambel Roka Kastelca
  • Tomišelj, Ig - Ansambel Ponos
  • Velike Poljane, Ribnica - Mladi Gamsi
  • Višnja Gora, Ivančna Gorica - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe, Plesna skupina GUAPA
  • Vnanje Gorice, Brezovica - Ansambel Jureta Zajca
  • Zgornja Besnica - Ansambel Saša Avsenika
  • Šmarčna, Sevnica - Ansambel prava stvar
  • Štangarske Poljane, Šmartno pri Litiji - Ansambel Smeh
  • Četrtek, 6. junij 2019

  • Letno gledališče Khislstein - Pozdrav poletju, Marko Vozelj in Mojstri
  • Petek, 7. junij 2019

  • Ljubljana Polje, Kašeljska cesta 95 - Ansambel Nemir
  • Sobota, 8. junij 2019

  • Babinci, Ljutomer - Ansambel Aplavz
  • Gozd, Kamnik - Ansambel Pogum
  • Jablan, Mirna Peč - Ansambel Boršt
  • Kokrica, Kranj - Skupina Calypso, Ines Erbus
  • Otavice, Ribnica - Skupina Gadi
  • Radomlje, Domžale - Ansambel Petra Finka
  • Radomlje, Domžale - skupina ZAKA' PA NE
  • Repnje, Vodice - Harmonk'n'roll
  • Stanežiče, Ljubljana - Ansambel Zvita Feltna
  • Studenec pri Krtini, Domžale - Ansambel Novi Spomini
  • Velika Ligojna, Vrhnika - Ansambel Svetlin
  • Petek, 14. junij 2019

  • Dolnji Ajdovec, Žužemberk - Ansambel Pogum
  • Markovci, Markovci - Skupina Calypso, Luka Basi
  • Srednje Gameljne - Ansambel Smeh
  • Trnovo, Ljubljana - Ansambel Mladi Godci
  • Velesovo, Cerklje na Gorenjskem - Ansambel Galop
  • Sobota, 15. junij 2019

  • Brezje, Maribor - Vraćji muzikanti
  • Jurjevica, Ribnica - Ansambel Nemir
  • Ribnica, Ribnica - Pop Design
  • Zg. Jablane, Kidričevo - Ansambel Spev
  • Zgornji Tuhinj, Kamnik - Ansambel Stil
  • Šenčur - Skupina Projekt
  • Želimlje, občina Škofljica - Ansambel Ponos
  • Nedelja, 16. junij 2019

  • Črniče, Ajdovščina - Skupina Primavera
  • Petek, 21. junij 2019

  • Olševek, Šenčur, Kranj - Mambo Kings
  • Ribnica, Ribnica - Luka Basi
  • Sušje, Ribnica - Skupina Calypso
  • Šentvid pri Ljubljani - Ansambel Stil
  • Sobota, 22. junij 2019

  • Breg ob Savi, Kranj - Skupina Calypso
  • Dolsko, Dol pri Ljubljani - Pihalni Orkester Litostroj, trio utrip, Kingston
  • Iška vas, Ig - Ansambel Ponos
  • Letališče Levec, občina Žalec - Ansambel Akordi, Skupina Skater
  • Olševek, Šenčur, Kranj - Pop Design
  • Pgd Zalog, Spodnji Kašelj - Ansambel Javor
  • Žeje, Sveta Trojica, Domzale - Ansambel Veseli Dolenjci
  • Nedelja, 23. junij 2019

  • Olševek, Šenčur, Kranj - Kvintet Dori
  • Petek, 28. junij 2019

  • Zabukovje nad Sevnico, Sevnica - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Sobota, 29. junij 2019

  • Gorenje Vrhpolje Šentjernej - Ansambel Novi Spomini
  • Jevnica, Litija - Gamsi
  • Piran - Skupina Calypso
  • Sava pri Litiji, Litija - Okrogli Muzikantje
  • Šmarje - Sap pri Grosupljem - Ansambel Jureta Zajca
  • Nedelja, 30. junij 2019

  • Voklo, Šenčur - Ansambel Poljanšek
  • Sobota, 6. julij 2019

  • Bizovik, Ljubljana - Ansambel Modrijani
  • Cajnarje, Cerknica - Ansambel Erazem
  • Fram občina Rače - Fram - Ansambel STIL
  • Vrh pri Pahi, Otočec - Ansambel Veseli Dolenjci
  • Sobota, 13. julij 2019

  • Rob, Velike Lašče - Ansambel Novi Spomini
  • Petek, 26. julij 2019

  • Punat, Krk - Skupina Calypso, Petkova Pumpa ( Radio Veseljak ) Jonny DJ
  • Sobota, 27. julij 2019

  • Padež Zagorje ob Savi - Skupina Calypso
  • Sobota, 3. avgust 2019

  • Črni Vrh, Dobrova - Polhov Gradec - Ansambel Krimski Lisjaki
  • Nedelja, 4. avgust 2019

  • Sv. Lovrenc, Prebold - Ansambel Saše Avsenika, Boris Kopitar
  • Sobota, 10. avgust 2019

  • Dovje, Mojstrana - Skupina Calypso
  • Nedelja, 11. avgust 2019

  • Braslovče - Ansambel Savinjski Kvintet, Ansambel Poskočni muzikantje
  • Braslovče - Ansambel Savinjski Kvintet, Ansambel Poskočni muzikantje
  • Sobota, 24. avgust 2019

  • Podbrezje, Naklo - Skupina Calypso, Petkova Pumpa ( Radio Veseljak ) Jonny DJ
  • Tacen, Ljubljana - Mitja Šonkovec & 101ka band
  • Petek, 17. maj 2019

  • Mekinje, Kamnik - Tanja Žagar
  • Sobota, 13. april 2019

  • Žalec - Ansambel Šepet
  • Prikaži pretekle dogodke