Izberi regijo

Veselice 2018

Petek, 17. avgust 2018

  • Dobračeva, Žiri - Ansambel Poskočni muzikantje
  • Graška Gora, Slovenj Gradec - ansambel ZUPAN, Die LUNGAUER, Ansambel Jerneja Kolarja, Brkinci, Dečki z Bregov, ansambel Juhej, Kozjanski lumpi, Krainerschwung, Ansambel Lun´ca
  • Podbrezje, Naklo - Skupina Calypso, Petkova Pumpa ( Radio Veseljak ) Jonny DJ
  • Velika Strmica, Mokronog - Trebelno - Ansambel Dolenskih 5
  • Velika Strmica, Mokronog - Trebelno - Ansambel Dolenjskih 5
  • Sobota, 18. avgust 2018

  • Bašelj, Preddvor - Ansambel Lunca
  • Blagovica, Lukovica - Ansambel Svetlin
  • Brezovica pri Borovnici, Borovnica - Ansambel Krimski Lisjaki
  • Davča, Železniki - Ansambel Biseri
  • Dobračeva, Žiri - Ansambel Toneta Rusa
  • Dolenja Straža, Straža - Ansambel Franca Miheliča
  • Gorenje Gradišče pri Šentjerneju - Skupina Calypso
  • Hmeljčič, Mirna Peč - Ansambel Veseli Dolenjci
  • Hrastov Dol, Ivančna Gorica - Skupina Gadi
  • Podbrezje, Naklo - Veseli Begunjčani
  • Poklek nad Blanco, Sevnica - Ansambel Erazem
  • Tacen, Ljubljana - Ansambel Modrijani
  • Nedelja, 19. avgust 2018

  • Bašelj, Preddvor - Veseli Begunjčani
  • Davča, Železniki - Ansambel Spev
  • Graška Gora, Slovenj Gradec - Ansambel Stil, Oto Vrhovnik, Tine Lesjak z Oplotničani, Ansambel Pajdaši
  • Sele na Koroškem - Ansambel Toneta Rusa
  • Petek, 24. avgust 2018

  • Spodnje Pirniče, Medvode - Čuki
  • Sobota, 25. avgust 2018

  • Reteče, Škofja Loka - Ansambel Ponočnjaki
  • Stara Vrhnika, Vrhnika - Ansambel Smeh
  • Trboje - Ansambel Štrukelj
  • Nedelja, 26. avgust 2018

  • Idrijske Krnice, Idrija - Ansambel Gašperji
  • Petek, 31. avgust 2018

  • Žirovnica - Skupina Calypso
  • Sobota, 1. september 2018

  • Dol pri Ljubljani - Harmonk'n'roll
  • Luže, Šenčur - Kvintet Dori
  • Podgorica Šentjakob - Skupina Calypso
  • Črnuče, Ljubljana - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Nedelja, 2. september 2018

  • Ribnica - Ansambel BORŠT
  • Sobota, 8. september 2018

  • Videm, Dol pri Ljubljani - Pero Lovšin & Španski borci, Vagabunda, Leteči potepuhi, Folklorna skupina TD Dolsko, KD Senožeški tamburaški orkester, šolski band Rok&Dol
  • Sobota, 29. september 2018

  • Dolga Gora, Šentjur - Ansambel Modrijani
  • Sobota, 15. junij 2019

  • Jurjevica, Ribnica - Ansambel Nemir
  • Torek, 14. avgust 2018

  • Dragomer, Log-Dragomer - Pajdaši
  • Petek, 13. julij 2018

  • Ihan, Domžale - Tanja Žagar
  • Nedelja, 8. julij 2018

  • Gračišče, Koper - Tiro Teci Teci
  • Ponedeljek, 18. junij 2018

  • Nadgorica, Ljubljana - Ansambel Domačini
  • Nedelja, 10. junij 2018

  • Voglje, Šenčur - Ansambel Galop
  • Četrtek, 26. april 2018

  • Mengeš - Luka Basi
  • Prikaži pretekle dogodke