Izberi regijo

Veselice 2018

Petek, 9. februar 2018

  • Železniki - Ansambel Saša Avsenika, Ansambel Modrijani, Raubarji, Suha Špaga, Hozentregarji, Ansambel Galop
  • Sobota, 10. februar 2018

  • Jezero pri Podpeči - Ansambel Nalet, DJ Johny
  • Nedelja, 1. april 2018

  • Črni Vrh, Idrija - Fantje izpod Lisce
  • Četrtek, 26. april 2018

  • Mengeš - Luka Basi
  • Ponedeljek, 30. april 2018

  • Blagovica, Lukovica - Ansambel Ideja
  • Goričane, Medvode - Ansambel Nalet
  • Mengeš - Skupina Calypso
  • Nevlje, Kamnik - Ognjeni muzikanti
  • Orle, Škofljica - Ansambel Topliška Pomlad
  • Zalog pri Cerkljah, Cerklje na Gorenjskem - Mambo kings, Ansambel Stil
  • Žibrše, Logatec - Ansambel Jureta Zajca
  • Torek, 1. maj 2018

  • Spodnji Tuštanj, Moravče - Ansambel Nemir, Alenka Kolman z maskotama Spominčica Fifi in Dinozaver Dino, Ansambel Svetlin, Mambo Kings, Pihalna godba Moravče, Povorka oldtimerjev
  • Zalog pri Cerkljah, Cerklje na Gorenjskem - Ansambel Saša Avsenika, Kumske punce, Otroški program
  • Sobota, 12. maj 2018

  • Škocjan, Škocjan - Čuki, Petkova Pumpa (Radio Veseljak) Boštjan DJ
  • Petek, 18. maj 2018

  • Miren - Kostanjevica - Klapa Cambi
  • Peče, Moravče - Harmonk'n'roll, Skupina Bojsi
  • Sobota, 19. maj 2018

  • Križ, Komenda - Veseli Svatje
  • Luče pri Grosupljem - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Orehovlje, Miren-Kostanjevica - Projektili, Pop Design
  • Peče, Moravče - Gamsi
  • Štefanja Gora Cerklje na Gorenjskem - Ansambel Galop
  • Nedelja, 20. maj 2018

  • Nova Oselica, Gorenja vas - Poljane - TD Sovodenj, Ansambel Nalet
  • Orehovlje, Miren-Kostanjevica - Primavera
  • Petek, 25. maj 2018

  • Velesovo, Cerklje na Gorenjskem - Skupina Calypso
  • Šentvid pri Ljubljani - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Sobota, 26. maj 2018

  • Jarše Rodica - Domžale - Ansambel Ideja
  • Koseze, Vodice - Ansambel Tak Tik
  • Log pri Brezovici - Mladi Gamsi
  • Luže, Šenčur - Kvintet Dori
  • Prečna pri Novem mestu - Ansambel Petan
  • Verd, Vrhnika - Ansambel Akordi, , Petkova Pumpa ( Radio Veseljak )
  • Šmarca, Kamnik - Ognjeni muzikanti, čarodej Roman Frelih
  • Špitalič, Kamnik - Tanja Žagar in Avantura
  • Petek, 1. junij 2018

  • Gorenja vas, Gorenja vas-Poljane - Damjan Murko, Mambo Kings, DJ Johan & Muly
  • Višnja Gora - Petkova Pumpa ( Radio Veseljak ) Boštjan DJ
  • Sobota, 2. junij 2018

  • Beričevo, Dol pri Ljubljani - Ansambel Šrangarji
  • Bevke, Vrhnika - Ansambel Roka Žlindre
  • Dob pri Domžalah - Ansambel Veseli Muzikanti
  • Dokležovje, Beltinci - Čuki, Humorist in Pevec Franc Gorza
  • Dutovlje, Sežana - Jastrebi, Pop Design
  • Gabrovka, Litija - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Ljubljana Vrhovci - Skupina Gadi
  • Sodražica - Skupina Calypso
  • Utik pri Vodicah - Hozentregarji, Pika Flika, Godba Vodice
  • Višnja Gora, Ivančna Gorica - Ansambel Nemir, Plesna skupina GUAPA
  • Zgornje Pirniče, Medvode - Veseli Svatje
  • Šmarčna, Sevnica - Ansambel Banovšek
  • Štangarske Poljane, Šmartno pri Litiji - Ansambel Potepini
  • Petek, 8. junij 2018

  • Kokrica, Kranj - Pop Design, Petkova Pumpa ( Radio Veseljak )
  • Sinja Gorica, Vrhnika - Ansambel Jureta Zajca, Petkova Pumpa ( Radio Veseljak )
  • Sora, Medvode - Ansambel Modrijani
  • Sora, Medvode - Ansambel Modrijani
  • Velika Račna, Grosuplje - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe, Ansambel Skrivnost
  • Zadobrova, Ljubljana - Ansambel Nemir
  • Sobota, 9. junij 2018

  • Godešič, Škofja Loka - Gino Band, The Meld
  • Kokrica, Kranj - Ansambel Biseri
  • Ligojna, Vrhnika - Skupina Calypso
  • Mala Ligojna, Vrhnika - Skupina Calypso
  • Matena, Ig - Mladi Dolenjci
  • OREŠJE ŠMARJEŠKE TOPLICE - Ansambel Fantje izpod Lisce
  • Podsmreka, Dobrova Polhov gradec - Ansambel Poljanšek
  • Radohova vas, Ivančna gorica - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Repnje, Vodice - Mambo Kings, Ansambel Šus
  • Soteska, Dolenjske Toplice - Ansambel Petan
  • Stanežiče, Ljubljana - Ansambel Roka Žlindre
  • Stanežiče, Ljubljana - Ansambel Roka Žlindre
  • Vintarjevec, Šmartno pri Litiji - Vili Resnik
  • Nedelja, 10. junij 2018

  • Voglje, Šenčur - Ansambel Galop
  • Petek, 15. junij 2018

  • Dolnji Ajdovec, Žužemberk - Ansambel Nemir
  • Ljubljana Polje, Kašeljska cesta 95 - Ansambel Smeh
  • Mavčiče, Kranj - Mambo kings
  • Srednje Gameljne - Ansambel Raubarji
  • Trnovo, Ljubljana - Skupina PowerBand
  • Sobota, 16. junij 2018

  • Blejska Dobrava, Jesenice - Trio Šubic
  • Brezovica pri Ljubljani, Brezovica - Ansambel Franca Miheliča
  • Cerknica - Ansambel Jureta Zajca
  • Dražgoše, Železniki - Ansambel Kerlci
  • Gorenji Novaki, Cerkno - Ansambel Lunca
  • Grosuplje, Grosuplje - Gamsi, Petkova Pumpa ( Radio Veseljak )
  • Križe pri Tržiču - Skupina Gadi
  • Mavčiče, Kranj - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Mengeš - Ansambel Jurčki
  • Nadgorica, Ljubljana - Skupina Špica
  • Prežganje, Ljubljana - Ansambel Šrangarji
  • Velika vas, Dol pri Ljubljani - Skupina Bojsi
  • Zg. Tuhinj, Kamnik - Veseli Svatje
  • Zgornji Brnik - Skupina Calypso
  • Želimlje, Škofljica - Ansambel Ponos
  • Žiberci, Apače - Ansambel Spev
  • Nedelja, 17. junij 2018

  • Polhov Gradec - Veseli Svatje, Dramska skupina Neptun
  • Prebačevo, Kranj - Ansambel Banovšek
  • Zaplana, Vrhnika - Ansambel Biseri
  • Ponedeljek, 18. junij 2018

  • Nadgorica, Ljubljana - Ansambel Domačini
  • Petek, 22. junij 2018

  • Drenov Grič, Vrhnika - Ansambel Smeh
  • Medno, Ljubljana - Veseli Svatje
  • Olševek, Šenčur, Kranj - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Radovljica - Mitja ŠINKOVEC & 101ka band
  • Zadobrova, Ljubljana - Ansambel Jureta Zajca
  • Žalna, Grosuplje - Ansambel Nalet
  • Sobota, 23. junij 2018

  • Blagovica, Lukovica - Ansambel Stil
  • Blagovica, Lukovica - Ansambel Stil
  • Dob pri Šentvidu, Ivančna Gorica - Ansambel Jureta Zajca
  • Dolsko, Dol pri Ljubljani - Skupina Gadi, Pihalni Orkester Litostroj
  • Gorenji Logatec, Logatec - Ansambel Tik Tak
  • Goriška Brda Čelo - Skupina Calypso
  • Koroška Bela, Jesenice - Ansambel Slovenski zvoki
  • Ljubljana, Savlje - Harmonk'n'roll
  • Lom pod Storžičem, Tržič - Ansambel Zarja
  • Mokronog, Mokronog-Trebelno - Ansambel Nemir
  • Olševek, Šenčur, Kranj - Pop Design
  • Savlje, Ljubljana - Harmonk'n'roll
  • Srednje Bitnje, Kranj - Ansambel Saša Avsenika, Kumske punce
  • Videm pri Ptuju - Ansambel Spev
  • Vič, Ljubljana - Skupina Špica, Ansambel Smer
  • Zabukovje nad Sevnico, Sevnica - Ansambel Novi Spomini
  • Nedelja, 24. junij 2018

  • Hotavlje, občina Gorenja vas - Poljane - Ansambel Pogum, Kvartet za 5
  • Iška Loka, Ig - Ansambel Nemir
  • Radmirje - Ansambel Spev
  • Žeje, Sveta Trojica, Domzale - Ansambel Galop
  • Petek, 29. junij 2018

  • Dobovec, Trbovlje - Petkova Pumpa - DJ Boštjan
  • Piran - Skupina Calypso
  • Sobota, 30. junij 2018

  • Dobovec, Trbovlje - Kumske punce, Veseli Svatje
  • Homec, Domžale - Ansambel Slovenski zvoki
  • Iga vas, Loška dolina - Poskočni muzikanti
  • Jevnica, Litija - Harmonk'n'roll
  • Piran - Rock Partyzani
  • Sostro, Ljubljana - Ansambel Naveza
  • Zalog, Ljubljana - Ansambel Toneta Rusa
  • Šmarje - Sap pri Grosupljem - Ansambel Nemir
  • Šmarje-Sap, Grosuplje - Ansambel Nemir
  • Štatenberk pri Trebelnem Mokronog - Trebelno - Ansambel Pogum
  • Železniki - Tanja Žagar
  • Nedelja, 1. julij 2018

  • Temnica, Miren - Kostanjevica, Nova Gorica - Skupina AMOR
  • Železniki - Ansambel Raubarji
  • Petek, 6. julij 2018

  • Gunclje, Ljubljana - Ansambel Modrijani
  • Sobota, 7. julij 2018

  • Bizovik, Ljubljana - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Dramlje, Šentjur - Ansambel Banovšek
  • Dvorska vas, Velike Lašče - Ansambel Biseri
  • Gračišče, Občina Koper - Alan Nižetič s skupino
  • Hinje, Žužemberk - Ansambel Petra Finka
  • Imeno, Podčetrtek - Ansambel Slovenski zvoki, Emine, Pihalna godba Šmarje pri Jelšah
  • Polje pri Vodicah 5a, 1217 Vodice - Ansambel Modrijani
  • Račeva, Žiri - Ansambel Divja Kri
  • Stranice, Zreče - Ansambel Nemir
  • Stražišče pri Kranju - Ansambel Dor ma Cajt
  • Turje, Dol pri Hrastniku, Hrastnik - Skupina Gadi
  • Vrh pri Pahi, Otočec - Ansambel Saša Avsenika
  • Študa, Domžale - Mambo Kings
  • Nedelja, 8. julij 2018

  • Gračišče, Koper - Tiro Teci Teci
  • Petek, 13. julij 2018

  • Ihan, Domžale - Tanja Žagar
  • Sobota, 14. julij 2018

  • Bela Cerkev, Šmarješke Toplice - Ansambel Unikat
  • Dvor pri Polhovem Gradcu, Dobrova - Ognjeni muzikanti, Kvatropirci
  • Gorenja vas, Gorenja vas-Poljane - Skupina Rok'n'band, Ansambel Ideja
  • Ihan, Domžale - Ansambel Tonija Verderberja
  • Kamnik pod Krimom, Brezovica - Ansambel Krimski Lisjaki
  • Motnik, Kamnik - Ansambel Stil
  • Podturn pri Dol. Toplicah, Dolenjske Toplice - Ansambel Toneta Rusa
  • Rob, Velike Lašče - Ansambel Donačka
  • Stična, Ivančna Gorica - Skupina Gadi
  • Vrhnika - ansambel Vražji muzikantje
  • Zalog, Ljubljana - Ansambel Energija
  • Šempas, Nova Gorica - Skupina AMOR
  • Šentlvrenc - Mambo Kings
  • Nedelja, 15. julij 2018

  • Nova vas na Blokah, Bloke - Ansmbel Saše Avsenika
  • Petek, 20. julij 2018

  • Koprivnik v Bohinju, Bohinj - Harmonk'n'roll
  • Sečovlje, Piran - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe, Ribič Pepe
  • Sobota, 21. julij 2018

  • Vodice - Ansambel Ideja
  • Ambrus, Ivančna Gorica - Skupina Gadi
  • Dolenja vas, Cerknica - Ansambel Biseri
  • Dolenjske Toplice - Ansambel Petra Finka
  • Dragomel,j Domžale - Ansambel Saša Avsenika
  • Golo, Ig - Ansambel Toplar, Učiteljice
  • Lemberg pri Novi Cerkvi, Vojnik - Ansambel Toneta Rusa
  • Senožeti, Dol pri Ljubljani - Mambo Kings
  • Sečovlje, Piran - Ansambel Modrijani
  • Velika Loka pri Trebnjem - Ansambel Nemir
  • Žabnica, Kranj - Ansambel Raubarji
  • Nedelja, 22. julij 2018

  • Dole nad Idrijo - Ansambel Toneta Rusa
  • Kandrše, Zagorje ob Savi - Ansambel Stil
  • Kebelj, Slovenska Bistrica - Mladi korenjaki, Ansambel Franca Miheliča
  • Koprivnik v Bohinju, Bohinj - Ansambel Spev
  • Podgradje, Ljutomer - Ansambel Murni
  • Športni park Apače, občina Kidričevo - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Žabnica, Kranj - Ansambel Modrijani
  • Petek, 27. julij 2018

  • Moravče - Ans. Jureta Zajca , Damjan Murko
  • Punat,Krk - Skupina Calypso
  • Sobota, 28. julij 2018

  • Bezuljak, Cerknica - Ansambel Krimski Lisjaki
  • Mali Korinj, Ivančna Gorica - Ansambel Smeh
  • Moravče - Veseli Svatje, Vili Resnik
  • Padež, Zagorje ob Savi - Ansambel Poskočni muzikantje
  • Pijava Gorica, Škofljica - Ansambel Pogum
  • Polhov Gradec - Ansambel Raubarji, Čarodej Jole Cole
  • Predgrad, Kočevje - Skupina Calypso
  • Sela pri Šumberku, Trebnje - Ansambel veseli Dolenjci
  • Nedelja, 29. julij 2018

  • Hotedršica, Logatec - Ansambel Biseri
  • Poljane nad Škofjo Loko - Ansambel Roka Žlindre
  • Poljane nad Škofjo Loko, Gorenja vas - Ansambel Roka Žlindre
  • Veliki Dol, Sežana - Skupina AMOR
  • Sobota, 4. avgust 2018

  • Dole, Šentjur - Ansambel Smeh
  • Hruševo, Dobrova - Ansambel Spev
  • Lukovek, Trebnje - Klapa Šufit, Ansambel Veseli Dolenjci
  • Podkoren, Kranjska Gora - Poskočni muzikanti
  • Sodražica - Harmonikarji Urška, Harmonikarji iz Slovenije
  • Črni Vrh, Dobrova - Polhov Gradec - Trio Šubic
  • Nedelja, 5. avgust 2018

  • Gornja Košana, Pivka - Ansambel Toneta Rusa
  • Levpa, Nova Gorica - Čuki
  • Medvedje Brdo, Logatec - Ansambel Nemir, Ansambel Donačka
  • Višnje pri Colu, Ajdovščina - Ansambel Azalea
  • sv.lovrenc,prebold - Skupina Gadi, Boris Kopitar
  • Petek, 10. avgust 2018

  • Draža vas, Slovenske Konjice - Ansambel Modrijani, Ansambel Petka, Ansambel Udar
  • Knežak, Ilirska Bistrica - Skupina Lisjaki
  • Raka, Krško - Ansambel Akordi
  • Sobota, 11. avgust 2018

  • Dutovlje, Sežana - Čuki
  • Gatina, Grosuplje - Mambo Kings, Skupina Brzina
  • Knežak, Ilirska Bistrica - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Oplotnica - Ansambel Smeh, Ansambel Udar
  • Podblica, Kranj - Ansambel Galop
  • Raka, Krško - Ansambel Spev
  • Ukanc, Bohinj - Skupina Calypso
  • Nedelja, 12. avgust 2018

  • Dutovlje, Sežana - Ansambel Zvita Feltna, Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Lovrenc na Dravskem polju, Kidričevo - Ansambel Roka Žlindre
  • Retje, Loški Potok - Ansambel Nemir
  • Zbigovci - Ansambel Toneta Rusa
  • Torek, 14. avgust 2018

  • Dragomer, Log-Dragomer - Pajdaši
  • Sreda, 15. avgust 2018

  • Rateče-Planica, Kranjska Gora - Ansambel Roka Žlindre
  • Petek, 17. avgust 2018

  • Dobračeva, Žiri - Ansambel Poskočni muzikantje
  • Graška Gora, Slovenj Gradec - ansambel ZUPAN, Die LUNGAUER, Ansambel Jerneja Kolarja, Brkinci, Dečki z Bregov, ansambel Juhej, Kozjanski lumpi, Krainerschwung, Ansambel Lun´ca
  • Podbrezje, Naklo - Skupina Calypso, Petkova Pumpa ( Radio Veseljak ) Jonny DJ
  • Velika Strmica, Mokronog - Trebelno - Ansambel Dolenskih 5
  • Velika Strmica, Mokronog - Trebelno - Ansambel Dolenjskih 5
  • Sobota, 18. avgust 2018

  • Bašelj, Preddvor - Ansambel Lunca
  • Blagovica, Lukovica - Ansambel Svetlin
  • Brezovica pri Borovnici, Borovnica - Ansambel Krimski Lisjaki
  • Davča, Železniki - Ansambel Biseri
  • Dobračeva, Žiri - Ansambel Toneta Rusa
  • Dolenja Straža, Straža - Ansambel Franca Miheliča
  • Gorenje Gradišče pri Šentjerneju - Skupina Calypso
  • Hmeljčič, Mirna Peč - Ansambel Veseli Dolenjci
  • Hrastov Dol, Ivančna Gorica - Skupina Gadi
  • Loka pri Zidanem Mostu, Sevnica - Ansambel Nemir
  • Podbrezje, Naklo - Veseli Begunjčani
  • Poklek nad Blanco, Sevnica - Ansambel Erazem
  • Tacen, Ljubljana - Ansambel Modrijani
  • Nedelja, 19. avgust 2018

  • Bašelj, Preddvor - Veseli Begunjčani
  • Davča, Železniki - Ansambel Spev
  • Graška Gora, Slovenj Gradec - Ansambel Stil, Oto Vrhovnik, Tine Lesjak z Oplotničani, Ansambel Pajdaši
  • Sele na Koroškem - Ansambel Toneta Rusa
  • Petek, 24. avgust 2018

  • Spodnje Pirniče, Medvode - Čuki
  • Sobota, 25. avgust 2018

  • Dolnji Logatec, Logatec - Ansambel Zvita Feltna
  • Reteče, Škofja Loka - Ansambel Ponočnjaki
  • Stara Vrhnika, Vrhnika - Ansambel Smeh
  • Trboje - Ansambel Štrukelj
  • Nedelja, 26. avgust 2018

  • Idrijske Krnice, Idrija - Ansambel Gašperji
  • Petek, 31. avgust 2018

  • Žirovnica - Skupina Calypso
  • Sobota, 1. september 2018

  • Dol pri Ljubljani - Harmonk'n'roll
  • Goričica pod Krimom, Brezovica - Ansambel Krimski Lisjaki
  • Luže, Šenčur - Kvintet Dori
  • Podgorica Šentjakob - Skupina Calypso
  • Črnuče, Ljubljana - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Nedelja, 2. september 2018

  • Idrijske Krnice, Idrija - Folklorna skupina Dolenja Trebuša, Ansambel Gašperji
  • Otlica nad Ajdovščino - Ansambel Modrijani
  • Planina pri Sevnici, Šentjur - Ansambel Naveza
  • Planina pri Sevnici, Šentjur - Ansambel Naveza
  • Ribnica - Ansambel BORŠT
  • predmeja - Pop Design
  • Sobota, 8. september 2018

  • Brdo, Lukovica - Veseli Svatje
  • Rob, Velike Lašče - Ansambel Ponos
  • Videm, Dol pri Ljubljani - Pero Lovšin & Španski borci, Vagabunda, Leteči potepuhi, Folklorna skupina TD Dolsko, KD Senožeški tamburaški orkester, šolski band Rok&Dol
  • Sobota, 15. september 2018

  • Muljava, Ivančna Gorica - Ansambel Pogum
  • Sobota, 29. september 2018

  • Dolga Gora, Šentjur - Ansambel Modrijani
  • Ponedeljek, 1. oktober 2018

  • Ljubljana - Skupina Gadi, Mladi Gamsi, Krimski Lisjaki, DJ Yoco
  • Četrtek, 11. oktober 2018

  • Srednja vas pri Kamniku, Kamnik - Nejc Erzar, jaka kaka, timo bino, kakakakka
  • Petek, 12. oktober 2018

  • Komenda - Skupina Calypso, Ines Erbus
  • Sobota, 20. oktober 2018

  • Selca, Železniki - Mambo Kings
  • Torek, 23. oktober 2018

  • Maribor - Vid Sovič s prijatelji
  • Sobota, 10. november 2018

  • Ljutomer - Ansambel Opoj, Tanja Žagar, Avantura
  • Štepanjsko naselje, Ljubljana - Skupina Calypso, Damjan Murko
  • Sobota, 24. november 2018

  • Goričane, Medvode - Marko Vozelj in Mojstri
  • Ponedeljek, 31. december 2018

  • Vrhnika - Skupina Calypso
  • Prikaži pretekle dogodke