Petek, 29. januar 2016
Komenda - Ognjeni muzikanti, Kvatropirci, Ansambel Vikend, Mama Manka, Zala Smolnikar, Joži Kališnik, Adi Smolar, Ansambel Unikat, Poskočni muzikanti
Sobota, 13. februar 2016
Skaručna, Vodice - Ansambel Marcela IN
Nedelja, 27. marec 2016
Črni Vrh, Idrija - Fantje izpod Lisce
Petek, 8. april 2016
Komenda - Veseli Svatje, Pop Design, Grupa Vigor, Prima Band, Ansambel Maj, Ansambel Netopir, Ansambel Kozjanski Lumpi, Ansambel Skrivnost
Petek, 22. april 2016
Domžale - Mladi Gamsi
Markovci, Markovci - Ansambel Donačka
Sveti Jurij ob Ščavnici, Gornja Radgona - Skupina Gadi, Grupa Vigor
Sobota, 23. april 2016
Mengeš - Trio Šubic
Sveti Jurij ob Ščavnici, Gornja Radgona - Jelena Rozga, Trubadurji
Nedelja, 24. april 2016
Tabor - Ansambel Donačka
Zgornje Gorje, Gorje - Ognjeni muzikanti
Sobota, 30. april 2016
Celje - Ansambel Donačka
Gaberke, Šoštanj - Ansambel Stil
Goričane, Medvode - Ansambel Žvižg
Mengeš - Skupina Calypso
Nevlje, Kamnik - Ognjeni muzikanti
Orle, Škofljica - S.O.S. Kvintet
Tinjska gora, Slovenska bistrica - Skupina Gadi
Vintarjevec, Šmartno pri Litiji - Harmonk'n'roll
Žalec - Ansambel Petka
Nedelja, 1. maj 2016
Spodnji Tuštanj, Moravče - Pihalna godba Moravče, Živ-Žav z Alenko Kolman in Spominčico Fifi, Ansambel Svetlin, Povorka oldtimerjev, Tanja Žagar in Avantura, Mambo Kings
Sveti Jurij ob Ščavnici, Gornja Radgona - Ansambel Modrijani, Poskočni muzikanti
Petek, 13. maj 2016
Slovenska Bistrica - Skupina Calypso, Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
Sobota, 14. maj 2016
Dokležovje, Beltinci - Ansambel Modrijani, Humorist in Pevec Franc Gorza, Mažoretke Bakovci
Mirna Peč - Ansambel Veseli Dolenjci
Planina pod Golico, Jesenice - Ansambel Biseri
Podčetrtek - Terme Olimia - Harmonikarji iz Slovenije
Podčetrtek/Podčetrtek - Munda Štajerci, Mladi korenjaki, Ansambel Banovšek, Klemen Rošer, Carintia Sextet, Krainer Swing
Račje selo, Trebnje - Ansambel Ceglar
Nedelja, 15. maj 2016
Gorenja vas, Gorenja vas-Poljane - Trio Šubic
Planina pod Golico, Jesenice - Ansambel KDR VOČ
Vidrga, Kandrše - Ansambel Jureta Zajca, Ansambel FALANT, Pihalni orkester Svea Zagorje
Petek, 20. maj 2016
Blatna Brezovica, Vrhnika - Ansambel Modrijani
Miren - Kostanjevica - Klapa Šufit, Tabu, Ansambel Zvita Feltna
Sobota, 21. maj 2016
Blatna Brezovica, Vrhnika - Mambo Kings
Križ, Komenda - Mladi Dolenjci
Orehovlje, Miren-Kostanjevica - Tabu
Planina - Čeplez, Cerkno - Skupina Calypso
Zali log, Železniki - Skupina Gadi
Nedelja, 22. maj 2016
Orehovlje, MIREN-KOSTANJEVICA - Ansambel Zvita Feltna
Zali log, Železniki - Klapa Solaris Šibenik
Petek, 27. maj 2016
Kamnica, Maribor - Tanja Žagar
Sobota, 28. maj 2016
Škofja Loka, Mestni Trg - Trio Šubic
Ivančna Gorica - Ansambel Nemir
Kamnica, Maribor - Ansambel Šank Kvintet
Ljubljana, Ježica - Ansambel Saša Avsenika
Log pri Brezovici - Ansambel Vagabundi
Podutik - Ansambel Gorenjski kvintet, Ansambel Razgled
Polhov Gradec - Skupina Gadi
Preddvor - Skupina Calypso
Srednje Jarše, Domžale - Ansambel Smeh
Velika Loka pri Grosuplju - Ansambel Novi Spomini
Zavrh pri Galiciji, Žalec - Ansambel Modrijani
Šmarca, Kamnik - Ognjeni muzikanti
Špitalič, Kamnik - Ansambel Spev
Nedelja, 29. maj 2016
Dolge Njive, Škofja Loka Lučine - Trio Šubic
Nova Oselica, Gorenja vas - Poljane - Ansambel Smeh
Polhov Gradec - Čuki
Sora, Medvode - Ansambel Modrijani
Sobota, 4. junij 2016
Bevke, Vrhnika - Ansambel Donačka
Brezje pri Dobrovi - Veseli Svatje
Celje - Skupina Calypso
Gabrovka, Litija - Novi Spomini
Križe pri Tržiču - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
Luče pri Grosupljem - Ansambel Modrijani
Peče, Moravče - Raubarji
Podnanos, Vipava - Skupina Ku Adn
Ribče, Litija - Ansambel Biseri
Stara Nova vas, Križevci, Ljutomer - Ansambel Opoj
Utik pri Vodicah - Harmonk'n'roll
Višnja Gora, Ivančna Gorica - Skupina Rok'n'band, Narodno zabavni ansambel
Vnanje Gorice, Brezovica - Okrogli Muzikantje
Šmarčna, Sevnica - Ansambel Rubin
Štangarske Poljane, Šmartno pri Litiji - Ansambel Stil
Nedelja, 5. junij 2016
Podolnica, Horjul - Ansambel Mladi Godci
Ponikve, Dobrepolje, Slovenija - Ansambel Saša Avsenika, Fs Ponikve
Petek, 10. junij 2016
Gameljne, Ljubljana - Ansambel Smeh
Globodol pri Mirni Peči - Skupina Gadi
Preddvor - Skupina Joške v'n
Velesovo, Cerklje na Gorenjskem - Skupina Calypso
Zadobrova, Ljubljana - Ansambel Modrijani
Sobota, 11. junij 2016
Kresnice, Litija - Navihanke
Miklavž pri Ormožu - Ansambel Modrijani
Preddvor - Ansambel Donačka
Radomlje, Domžale - Ognjeni muzikanti
Repnje, Vodice - Ansambel Marcela IN, Ansambel Tak Tik
Stanežiče, Ljubljana - Ansambel Svetlin
Velika Pirešica, Žalec - Poskočni muzikanti
Velika Račna, Grosuplje - Ansambel Nemir
Zaklanec, Horjul - Novi Spomini
Črni Vrh, Idrija - Skupina Janče
Nedelja, 12. junij 2016
Kokra, Preddvor - Trio Šubic
Studenec pri Krtini, Domžale - Ansambel Jureta Zajca
Petek, 17. junij 2016
Dolnji Ajdovec, Žužemberk - Ansambel Nemir
Krašce, Moravče - Stenbend & VILI RESNIK
Medno, Ljubljana - Ansambel Jureta Zajca
Spodnje Duplje, Naklo - Peter Lovšin in Španski borci, Joške v'n
Suha pri Predosljah, Kranj - Pop Design
Trnovo, Ljubljana - Ansambel Stil
Sobota, 18. junij 2016
Dolenja vas, Ribnica - Ansambel Erazem
Dolsko, Dol pri Ljubljani - Godba Bežigrad, Skupina Gadi
Gozd, Kamnik - Ansambel Poljanšek
Grosuplje, Grosuplje - Ansambel Modrijani
Jezero pri Podpeči - Ansambel Biseri
Kot, Ig - Novi Spomini
Krašce, Moravče - Ansambel Jureta Zajca
Letuš - Ansambel Smeh
Martinjak, Cerknica - Ansambel Pogum
Nadgorica, Ljubljana - Harmonk'n'roll
Ojstriška vas, Tabor - Ansambel Vikend
Podlehnik - Ansambel Žargon
Raka, Krško - Petkova Pumpa ( Radio Veseljak ) Jonny DJ, Nuša Rojs
Savlje, Ljubljana - Ansambel Svetlin
Smlednik, Medvode - Ansambel Tak Tik, Ansambel Marcela IN
Spodnje Duplje, Naklo - Ansambel Roka Žlindre
Suha pri Predosljah, Kranj - Ansambel Saša Avsenika
Sveti Štefan, Šmarje pri Jelšah - Ansambel KRALJEVI ZAGORJA iz Pregrade, Hrvaška
Velika Kostrevnica, Šmartno pri Litiji - Ansambel Spev
Vič, Ljubljana - Ansambel Bitenc
Nedelja, 19. junij 2016
Prebačevo, Kranj - Ansambel Toneta Rusa
Ponedeljek, 20. junij 2016
Nadgorica, Ljubljana - Gamsi
Petek, 24. junij 2016
Gornje Cerovo, Goriška Brda - Skupina Lisjaki
Hotavlje, občina Gorenja vas - Poljane - Ansambel Modrijani
Kokrica, Kranj - Mladi Gamsi
Moravče - Ansambel Toneta Rusa
Nova Štifta pri Gornjem Gradu - Ansambel Smeh
Olševek, Šenčur, Kranj - Mambo Kings
Zagorica, Dobrepolje - Ansambel Spev
Zaplana, Vrhnika - Navihanke, Čuki, Ansambel Mladi Godci
Žalna, Grosuplje - Skupina Gadi
Sobota, 25. junij 2016
Destrnik - Ansambel Toneta Rusa
Dobovec, Trbovlje - Poskočni muzikanti
Dolenja vas, Ribnica - Ansambel Petra Finka
Gorenje Vrhpolje, Šentjernej, Novo mesto - Mladi Dolenjci
Homec, Domžale - Ansambel Jureta Zajca
Iga vas, Občina Loška dolina - Ansambel Pogum
JEVNICA - Skupina Calypso
Jevnica, Litija - Skupina Calypso
Kokarje, Nazarje - Ansambel Modrijani
Kokrica, Kranj - Veseli Begunjčani
Mokronog, Mokronog-Trebelno - Skupina Victory
Olševek, Šenčur, Kranj - Veseli Svatje
Preska, Medvode - Ansambel Nalet, Marko Vozelj & Mojs3
Sostro, Ljubljana - Ansambel Skala
Velike Lašče - Navihanke
Vrzdenec - Ognjeni muzikanti
Zagradec, Ivančna Gorica - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
Zavrstnik, Litija - Skupina Katrca
Šmarje-Sap, Grosuplje - Ansambel Nemir
Nedelja, 26. junij 2016
Dob pri Šentvidu, Ivančna Gorica - Čuki
Javorje, Gorenja vas - Poljane - Ansambel Erazem
Polhov Gradec, Občina Dobrova - Polhov Gradec - Dramska skupina Neptun, Ansambel Tonija Verderberja, sprevod knjenikov, narodnih noš, vpreg
Temnica, Miren - Kostanjevica, Nova Gorica - Skupina AMOR
Petek, 1. julij 2016
Krka, Ivančna Gorica - Skupina Calypso
Otočec - Ansambel Saša Avsenika
Piran - Tanja Žagar, Skupina Victory
Ponikve, Trebnje - Skupina Gadi
Sobota, 2. julij 2016
Bizovik, Ljubljana - Mambo Kings
Breg, Sevnica - Ansambel Azalea
Dvorska vas, Velike Lašče - Kingston
Hinje, Žužemberk - Fantje izpod Lisce
Hinje, Žužemberk - Ansambel Fantje izpod lisce
Kočno pri Polskavi, Zg. Polskava, Slovenska Bistrica - Ansambel Donačka
Lipa, Beltinci - Duo Matej Band, Tanja Žagar in Avantura
Mestinje, Šmarje pri Jelšah - Ansambel Vikend
Osilnica - Ansambel Zaka pa ne
Piran - Skupina Victory
Polje pri Vodicah - Veseli Svatje
Ponikve, Trebnje - 500 do 700 godbenikov iz Slovenije in tujine in Zidaniški kvintet.
Ponova vas, Grosuplje - Ansambel Naveza
Ribno, Bled - Ansambel Gregorji
Rožič Vrh, Črnomelj - Ansambel Mladi Belokranjci
SOVODENJ- GOR.VAS POLJANE - Ansambel Pogum
Sopota - Ansambel Toneta Rusa
Stražišče pri Kranju - Ansambel Topliška Pomlad
Tomišelj, Ig - Ansambel Ponos
Turje, Hrastnik - Ansambel Erazem, Špela Grošelj
Vinje, Dol pri Ljubljani - Harmonk'n'roll
Vrh pri Višnji Gori, Ivančna Gorica - Ansambel Divja Kri
Zalog, Ljubljana - Ansambel Poljanšek
Zgornji Tuhinj, Kamnik - Skupina Calypso
Štatenberk pri Trebelnem Mokronog - Trebelno - Ansambel Mladi Godci
Nedelja, 3. julij 2016
Dolga Gora, Šentjur - Ansambel Poskočni muzikantje
Melinci - Ansambel Toneta Rusa
Rova, Domžale - Ansambel Saša Avsenika, Alfi Nipič
Petek, 8. julij 2016
Gunclje, Ljubljana - Ansambel Donačka
Ihan, Domžale - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
Sv. Gregor, Ribnica - Skupina Calypso
Trstenik, Kranj - Pop Design
Sobota, 9. julij 2016
Bela Cerkev, Šmarješke Toplice - Ansambel Pogum
Ihan, Domžale - Gamsi, Vili Resnik
Kamnik pod Krimom, Brezovica - Ansambel Krimski Lisjaki
Kožbana, Dobrovo v Goriških Brdih - Skupina Calypso
Krvavec, Cerklje na Gorenjskem - Tekmovanje harmonikarjev, Ansambel NORI VAL
Račeva, Žiri - Ansambel Mladi Godci
Rob, Velike Lašče - Ansambel Nemir
Smednik, Krško - Ansambel Modrijani
Stična, Ivančna Gorica - Skupina Gadi, klovn Žare, otroški živ-žav
Sveti Jurij ob Ščavnici, Gornja Radgona - Ansambel Toneta Rusa
Trstenik, Kranj - Čuki
Vače, Litija - Mambo kings
Šmarje pri Jelšah - Ansambel Novi Spomini
Šmarješke Toplice, Bela Cerkev - Ansambel Pogum
Žamenci, Dornava - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe, Ivana Kovač s skupino
Nedelja, 10. julij 2016
Šempas, Nova Gorica - Skupina AMOR
Žamenci, Dornava - Ansambel Nemir
Petek, 15. julij 2016
Komenda - Skupina Calypso
Ljubljana - Slape - Poskočni muzikanti
Sobota, 16. julij 2016
Ambrus, Ivančna Gorica - Ansambel Donačka
Dolenje Dole, Škocjan - Ansambel Jureta Zajca
Dolnje Retje, Velike Lašče - Ansambel Zdomarji
Dvor pri Polhovem Gradcu, Dobrova - Navihanke
Gorenja vas, Gorenja vas-Poljane - Pop Design, Raubarji
Koprivnik v Bohinju, Bohinj - Ansambel Nalet
Križe - Ansambel Toneta Rusa
Križe, Novo mesto - Ansambel Toneta Rusa
Laze, Logatec - Ansambel Biseri
Motnik, Kamnik - Ognjeni muzikanti
Polenšak, Dornava - Ansambel Modrijani
Potov Vrh, Novo mesto - Ansambel Toneta Rusa
Pšata, Domžale - Ansambel Pogum
Senožeti, Dol pri Ljubljani - Mambo kings
Trnovec, Sevnica - Poskočni muzikanti
Virštanj, Banovina - Ansambel Spev, Tanja Žagar
Čolnišče, Zagorje ob Savi - Skupina Gadi
Žabnica, Kranj - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
Žužemberk, Žužemberk - Skupina Calypso
Nedelja, 17. julij 2016
Kandrše, Zagorje ob Savi - Ansambel Vikend
Nova vas na Blokah, Bloke - Okrogli Muzikantje
Polenšak, Dornava - Ansambel Poskočni muzikantje, Ansambel razgaljeni dečki
Črni Vrh, Idrija - Ansambel Novi Spomini
Žabnica, Kranj - Ansambel Modrijani
Petek, 22. julij 2016
Beltinci - Skupina D-Dur
Rovte, Logatec - Ansambel Biseri
Sečovlje, Piran - Ansambel Modrijani
Velika Loka pri Trebnjem - Ansambel Nemir
Sobota, 23. julij 2016
Golo, Ig - Davor Borno, Dejavu band
Gorenji Vrh pri Dobrniču, Trebnje - Ansambel Nemir
Matke, Prebold - Ansambel Donačka
Padež, Zagorje ob Savi - Skupina Gadi
Pijava Gorica, Škofljica - Ansambel Pogum
Sečovlje, Piran - Tanja Žagar
Stanežiče, Ljubljana - Ansambel Svetlin
Stojnci, Markovci - Ansambel Saša Avsenika
Stopiče, Novo mesto - Mladi Dolenjci
Zavratec, Idrija - Ansambel Modrijani
Štjak, občina Sežana - Ansambel Zvita Feltna
Nedelja, 24. julij 2016
Hotedršica, Logatec - Ansambel Donačka
Kebelj, Slovenska Bistrica - Ansambel Poskočni muzikantje, Skupina Gadi
Podgradje, Ljutomer - Ansambel Toneta Rusa
Ukve, Italija - Trio Šubic
Vojsko, Idrija - Ansambel Zvita Feltna
Zaplana Vrhnika - Ansambel Nalet, Čuki, Ansambel Mladi Godci
Četrtek, 28. julij 2016
Koper - Skupina Ku Adn
Petek, 29. julij 2016
Moravče - Ansambel Vžig
Moravče - Ansambel Stil, Ansambel Vžig, Skupina Joker
Senožeče, Divača - Skupina AMOR
Sobota, 30. julij 2016
Moravče - Ansambel Jureta Zajca
Rakitovec, Koper - Skupina Ku Adn in Majka
Sela pri Šumberku, Trebnje - Fantje izpod Lisce
Stranje, Senovo - Ansambel Roka Žlindre
Tržišče, Sevnica - Ansambel Novi Spomini
Turjak, Velike Lašče - Ansambel Pogum
Nedelja, 31. julij 2016
Poljane nad Škofjo Loko, Gorenja vas - Donačka
Prešnica, Hrpelje-Kozina - Skupina Ku Adn
Zgornji Razbor, Podgorje pri Slovenj Gradcu - Ansambel Pogum
Sobota, 6. avgust 2016
Boštanj, Sevnica - Tanja Žagar in Avantura
Dole, Šentjur - Ansambel Vikend
Draža vas, Slovenske Konjice - Ansambel Donačka, Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
Fram - Ansambel Saša Avsenika
Hruševo, Dobrova - Ansambel Toneta Rusa
Hruševo, Dobrova Polhov Gradec - Ansambel Toneta Rusa
Kriška vas, Ivančna Gorica - Ansambel Pogum
Krvavec, Cerklje na Gorenjskem - Skupina Joker, Ansambel Nasvet , Ansambel Razgled, Skupina Takle Mamo
Podkoren, Kranjska Gora - Skupina Calypso
Prigorica, Ribnica - Mladi Gamsi
Stob, Domžale - Harmonk'n'roll
Tinjska gora, Slovenska bistrica - Ansambel Modrijani
Črni Vrh, Dobrova - Polhov Gradec - Ansambel Javor
Nedelja, 7. avgust 2016
Medvedje Brdo, Logatec - Ansambel Javor
Sv. Lovrenc, Prebold - Ognjeni muzikanti, Irena Vrčkovnik
Višnje pri Colu, Ajdovščina - Ansambel Pogum
Petek, 12. avgust 2016
Knežak, Ilirska Bistrica - Pop Design
Velika Račna, Grosuplje - Ansambel Roka Žlindre
Sobota, 13. avgust 2016
Dutovlje, Sežana - Petar Grašo, Rok Partyzani
Gatina pri Grosuplju - Mambo Kings, Ansambel Krjavelj
Gorenje Otave, Cerknica - Ansambel Jelen
Knežak, Ilirska Bistrica - Ansambel Mladi Knežani, Ventilčki
Lahovče, Cerklje na Gorenjskem - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
Lazec, Cerkno - Trio Šubic
Lukovek - Ansambel Nemir, Klapa Šufit
Poklek nad Blanco, Sevnica - Ansambel Smeh
Raka, Krško - Tanja Žagar in Avantura
Nedelja, 14. avgust 2016
Dobrna - Ansambel Petka, Ansambel Potepini
Dragomer, Log-Dragomer - Skupina Calypso, Ansambel Ponos, Veseljakov Piknik, Petkova Pumpa ( Radio Veseljak ) Jonny DJ
Dutovlje, Sežana - Skupina Nočni Skok, Ansambel Veseli Dolenjci
Lahovče, Cerklje na Gorenjskem - Mambo Kings, Otroški program
Lovrenc na Dravskem polju, Kidričevo - Ansambel Donačka
Oplotnica - Ansambel Vikend, Ansambel Ognjeni muzikantje
Petkovec, Logatec - Ansambel Zaka pa ne
Retje, Loški Potok - Ansambel Jureta Zajca
Zbigovci - Ansambel Toneta Rusa
Šentjanž, Sevnica - Ansambel Utrinek
Št.Jurij, Grosuplje - Veseli Svatje
Ponedeljek, 15. avgust 2016
Koprivnica, Krško - Skupina Gadi
Rateče-Planica, Kranjska Gora - Ansambel Poskočni muzikantje
Četrtek, 18. avgust 2016
Dobrna - Poskočni muzikanti, Ansambel Valovi
Petek, 19. avgust 2016
Dobračeva, Žiri - Mambo kings
Dobrna - Ansambel Stil, Ansambel Moment
Dolenja vas, Cerknica - Čuki
Lukovek, Trebnje - Ansambel Modrijani
Podbrezje, Naklo - Skupina Calypso
Sobota, 20. avgust 2016
Brezovica pri Borovnici, Borovnica - Fantje z vseh vetrov, Ansambel Krimski Lisjaki
Dobračeva, Žiri - Ansambel Toneta Rusa
Dobrna - Natalija Verboten, Klapa Šufit, Pop Design
Dolenja Straža, Straža - Ansambel Franca Miheliča
Formin, Gorišnica - Kvintet Event
Gotovlje, Žalec - Ansambel Petka, Ansambel Skrivnost
Matena, Ig - Ansambel Spev
Podbrezje, Naklo - Veseli Begunjčani
Reteče, Škofja Loka - Ansambel Ponočnjaki
Sela pri Kamniku, Kamnik - Ansambel Pogum
Vrhovci, Ljubljana - Mladi Dolenjci
Zdenska vas, Dobrepolje - Skupina Calypso
Šinkov Turn, Vodice - Ansambel Svetlin
Šmihel nad Mozirjem, Mozirje - Vokalna skupina Rečiški pobi, Vokalna skupina Dar, Klapa Skala, Ansambel Nemir
Nedelja, 21. avgust 2016
Davča, Železniki - Ansambel Novi Spomini
Dole nad Idrijo - Ansambel Roka Žlindre
Graška Gora, Slovenj Gradec - Sašo Avsenik, Ansambel Azalea, Ansambel Dor ma Cajt, Ansambel Galop, Hozentregarji, Ansambel Lojtrca, Ansambel pik, Srčni muzikanti, Ansambel Šepet
Sele na Koroškem - Ansambel Toneta Rusa
Vače, Litija - Veseli svatje
Šmihel nad Mozirjem, Mozirje - Ansambel Poskočni muzikantje
Petek, 26. avgust 2016
Begunje na Gorenjskem, Radovljica - Veseli Begunjčani, Ansambel Gorenjski kvintet, Ansambel Svetlin, Ansambel Ognjeni muzikantje, Ansambel Wankmüller, Kvintet Slovenskih Deklet, Ansambel Igor in Zlati zvoki, Slovenski muzikantje, Ansambel Roberta Zupana
Dolnji Logatec, Logatec - Ansambel Biseri
Hmeljčič, Mirna Peč - Skupina Gadi
Javoršica pri Moravčah - Mladi Dolenjci, Ansambel Smeh, Ansambel Gorenjski kvintet, Ansambel Namig, Mladi Gamsi, Ansambel Svetlin, Ansambel Jureta Zajca, Ansambel Mladi upi, Ansambel Štrajk
Sežana - Skupina Ku Adn
Sobota, 27. avgust 2016
Bašelj, Preddvor - ansambel Veseli svatje
Blagovica, Lukovica - Ansambel Poljanšek
Brestanica, Krško - Ansambel Fantje izpod lisce
Britof, Kranj - Ansambel Gašperji, Pop Design
Dol pri Ljubljani - Ansambel Nemir
Jurklošter Laško - Ansambel Navihani Muzikanti
Kapele, Brežice - Ansambel Modrijani
Karlovica, Velike Lašče - Ansambel Krpani
Planina pri Cerknem, Cerkno - Ansambel Banovšek
Repnje, Vodice - Ansambel FALANT
Spodnja Javoršica, Moravče - Ansambel Ideja, Kumske punce, Ansambel Gregorja Kobala, Ansambel Skrivnost, Grajski Kvintet, Sos kvintet, Ansambel Kvintet do jutra, Ansambel Jug, Ansambel Namig
Spodnji Hotič, Litija - Ansambel Pogum
Stara Vrhnika, Vrhnika - Ansambel Smeh
Unec, Cerknica - Ansambel Biseri, Klapa Galeb
Črnuče, Ljubljana - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
Šentvid pri Stični, Ivančna Gorica - Ansambel Krjavelj, Ansambel Svetlin, Čudežni dečki
Nedelja, 28. avgust 2016
Bašelj, Preddvor - Ansambel Slovenski zvoki
Branik - Čuki
Idrijske Krnice, Idrija - Ansambel Toneta Rusa
Idrijske Krnice, Idrija - Ansambel Toneta Rusa
Spodnja Javoršica - Skupina Bojsi, Ansambel Domačini, Ansambel Dolinarji, ansambel Ravbarji, Ansambel Smeh, Ansambel Gorenjski kvintet, Ansambel Svetlin, Ansambel Poljanšek, Ansambel Vžig
Spodnja Senica, Medvode - Skupina Calypso
Petek, 2. september 2016
Brezovica pri Ljubljani, Brezovica - Ansambel Nemir
Mengeš - Kvatropirci
Sobota, 3. september 2016
Klanec, Hrpelje - Kozina - Skupina Ku Adn, Vlado Kreslin in Mali Bogovi
Stari trg pri Slovenj Gradcu - Ansambel Toneta Rusa
Nedelja, 4. september 2016
Horjul - Bitncova domačija - Ansambel Saša Avsenika
Planina pri Sevnici, Šentjur - Ansambel Sekstakord
Petek, 9. september 2016
Dutovlje, Sežana - Ansambel Zvita Feltna, Skupina Plamen, Stiški Kvartet, Ansambel Nebojsega, Moya, Venera
Križevci pri Ljutomeru, Križevci - Tanja Žagar
Sobota, 10. september 2016
Križevci pri Ljutomeru, Križevci - Okrogli Muzikantje
Veliki Orehek, Novo mesto - Ansambel Topliška Pomlad
Petek, 16. september 2016
Ravne pri Šoštanju - Ansambel Stil
Sobota, 17. september 2016
Grahovo, Cerknica - Skupina Gadi
Ravne pri Šoštanju - Ansambel Modrijani
Nedelja, 25. september 2016
Mengeš - Trio Šubic
Sobota, 1. oktober 2016
Dolga Gora, Šentjur - Skupina Gadi
Prikaži pretekle dogodke
Skrij pretekle dogodke
|