Sobota, 26. julij 2010
Čatež - Ansambel Bitenc
Vrhnika - Fantje s praprotna, Čuki, Atomik Harmonik
Petek, 2.julij 2010
Ajdovec - ansambel Novi spomini
Sobota, 3. julij 2010
Nadgorica pri Ljubljani - ansambel Florjan
Legen pri Slovenj gradcu - ansambel Juhej
Zavratec - ansambel Mladi godci
Planina pri Postojni - skupina Ku adn
Kamnik pod Krimom - ansambel Pogum
Škocjan - ansambel Vrisk
Matena (Ig) - ansambel veseliSVATJE
Hinje - ansambel Zakrajšek
Rožič vrh - ansambel bratov Štrukelj
Stara Loka - ansambel Viharnik
Ponova vas - ansambel Petra Finka
Bizovik - ansambel Mladi Dolenjci
Otočec - ansambel Franca Miheliča
Šenturska gora - ansambel Galop
Kranjska gora - Ansambel Zagorski kvintet
Škale - ansambel Rosa
Turje - ansambel Slovenski zvoki
Cerknica - skupina Harmonk 'n' Roll
Zlatoličje - ansambel Modrijani
Prvenci - ansambel Tonija Verderberja
Štatemberk - ansambel Rubin
Veržej - skupina Katrca
Dornava - ansambel Prepih
Verd pri Vrhniki - ansambel Prva postava
Dramlje - ansambel Zreška pomlad
Nedelja, 4. julij 2010
Sodražica - ansambel Saša Avsenika, ansambel Slovenski zvoki
Radomlje (Homec) - ansambel Zakrajšek
Jurovski dol - ansambel Golte
Dolga gora - ansambel Vagabundi
Cajnerje (Bečaje) - ansambel Modrijani
Studenec pri Domžalah - trio Gamsi
Pršetinci - ansambel Koštruni
Rova pri Radomljah - ansambel Svetlin in ansambel Saša Avsenika
Torek, 6. julij 2010
Maribor - ansambel Jodelexpress
Petek, 9. julij 2010
Javorje pri Obrovu - skupina Ku adn
Ihan - ansambel Leteči muzikanti
Sobota, 10. julij 2010
Brezovica pri Gradinu - Dan Ponjer
Javorje pri Obrovu - skupina Ku adn
Notranje Gorice - ansambel veseliSVATJE
Gradnik (Semič) - ansambel Azalea + plesalke Z studia
Ig - ansambel bratov Štrukelj
Šempas - ansambel Erazem
Blanca - ansambel Braneta Klavžarja
Prežganje - ansambel Lojzeta Slaka
Stična - ansambel Okrogli muzikanti
Račeva - ansambel Javor
Godič - ansambel Galop
Hoče - ansambel Iskrice
Pesje pri Velenju - ansambel Golte
Odranci - ansambel Vagabundi
Gunclje - ansambel Modrijani
Ihan - ansambel Tonija Verderberja
Pajkež - ansambel Rubin
Nedelja, 11. julij 2010
Cerkvišče - ansambel Efekt
Dole nad Idrijo - ansambel Spev
Nova oselica - ansambel Javor
Laško, Pivo in cvetje - ansambel Iskrice
Stara gora - ansambel Modrijani
Črni vrh nad Polhovim gradcem - ansambel Jurčki
Logatec - ansambel Pajdaši
Sobota, 17. julij 2010
Dolič (Športni dom Dolič) - ansambel Odpev
Gaberke pri Šoštanju - Kingston
Selce - skupina Mladih 5
Radmirje (Ljubno ob Savinji) - ansambel Pogum
Loški potok - ansambel Zakrajšek
Pšata - skupina Harmonk 'n' Roll
Dragatuš - ansambel Fantje z vseh vetrov in ansambel Toneta Rusa
Dolenjske toplice - ansambel Petra Finka in ansambel Biser
Predjama - ansambel Tik-Tak
Laze - ansambel Jurčki
Virštanj - ansambel Franca Miheliča
Vrh Svetih treh kraljev - ansambel Strmina
Trnovec - ansambel Slovenski zvoki
Šempas - ansambel Modrijani
Dvor pri Polhovem gradcu - ansambel Fantje z vasi
Muljava - ansambel Rubin
Senožeti - Korado in Brendi
Vinska gora - ansambel Novi spomini
Nedelja, 18. julij 2010
Gaberke pri Šoštanju - ansambel Slovenski zvoki
Rogaška slatina - ansambel Mladi upi
Vrsnik - ansambel Iskrice
Gaberke - ansambel Slovenski zvoki
Žabnica - ansambel Modrijani
Kandrše - ansambel Pogum
Ponikva - ansambel Okrogli muzikanti
Sobota, 24. julij 2010
Črneče pri Dravogradu - STIL 5
Gorenja Brezovica - ansambel Pogum
Podgradje Ljutomer - ansambel Golte
Telče - ansambel Fantje izpod Rogle
Mala Ilova gora (Videm-Dobrepolje) - ansambel Šrangarji
Koprivnik - ansambel Gadi
Gorenje otave - ansambel Tonija Verderberja
Šmarje - ansambel Vagabundi
Podgadje - ansambel Golte
Javorč - ansambel Javor
Vodice pri Colu - ansambel Franca Miheliča
Ambrus - ansambel Mladi Dolenjci
Nedelja, 25. julij 2010
Okič - ansambel Okrogli muzikanti
Poljane - skupina Katrca
Prigorica - ansambel Zdomarji
Razbor - ansambel Spev
Vojsko - ansambel Erazem
Moravče - ansambel veseli SVATJE
Petek, 30. Julij 2010
Velika Štanga - ansambel Modrijani
Sobota, 31. Julij 2010
Dolenja vas pri Cerknici - Čuki
Ljubečna - ansambel Okrogli muzikanti
Kolovrat pri Izlakah - ansambel Leteči muzikanti
Tržišče (Sevnica) - ansambel bratov Poljanšek
Sv. Vid nad Cerknico - ansambel Ugib
Dobrava - ansambel Rubin
Mozirje - Navihanke
Klučarovci - ansambel Modrijani
Imeno - ansambel Slovenski zvoki
Slap ob Idrijci - ansambel Francija Žvoklja
Dobrava pri Škocjanu - ansambel Rubin
Loški potok - ansambel Zakrajšek
Nemški rov v Bohinju - ansambel Saša Avsenika
Rogašovci - skupina Ku adn
Nedelja, 1. Avgust 2010
Velika polana - ansambel Modrijani
Medvedje Brdo - ansambel Svetlin, Saša Lendero
Gorjuše pri Bohinju - ansambel Novi spomini
Dobrla vas (Eberendorf) - ansambel Fantje z vasi
Sv. Lovrenc pri Preboldu - ansambel Pogum, Mariachi La Paloma
Ljubno ob Savinji - ansambel Franca Miheliča
Sobota, 7. Avgust 2010
Velika Račna - Ansambel Franca Miheliča
Latkova vas - Ansambel Šestica
Rogašovci - skupina Vikend band
Veliki Gaber - ansambel Odmev s Turjaka
Loka pri Zidanem mostu - ansambel Sijaj
Loke - ansambel Rubin
Belsko (pri kozolcu) - ansambel Akordi
Kriška vas - ansambel Modrijani
Bovec - ansambel Jodelexpress
Velika planina - ansambel Galop
Podlipa - ansambel Javor
Račna - ansambel Franca Miheliča
Sodražica - ansambel Erazem
Stob (Depala vas) - skupina Harmonk n Roll
Huje pri Pregarjah - skupina Ku adn
Petek, 6. Avgust 2010
Telče - Fantje izpod Rogle in Natalija Kolšek
Nedelja, 8. Avgust 2010
Col nad Ajdovščino - ansambel Navihanke
Juršenci - ansambel Modrijani
Virštanj - ansambel Vagabundi
Lovrenc na dravskem polju - ansambel Slovenski zvoki
Luče ob Savinji - ansambel Franca Miheliča
Primskovo - ansambel Ceglar, Tanja Žagar, Marjan Šarec, Trebanjska godba in mažorete
Sobota, 14. Avgust 2010
Trnovci - Ansambel Braneta Klavžarja
VELIKO MLAČEVO - Krjavelj in Manca Špik
Hmeljčič - Ansambel Bratov Poljanšek
Dolenje Gradišče - Šentjernej - Skupina Krila
Dragomer - Vitezi Celjski
Turjak - ansambel Svetlin
Bezuljak pri Cerknici - ansambel Pogum
Kapele - Drakslerji, ansambel ŠMENT in skupina MARIACIH FIESTA EN JALISCO
Vreme - ansambel Biseri
Ledine - ansambel Spev
Bukošek - ansambel Kozjanski zven
Poklek - ansambel Rubin
Šmihel nad Mozirjem - ansambel Modrijani
Golavabuka - ansambel Iskrice
Bučka - ansambel Korak
Celje - ansambel Azalea + plesalke Z studia
Cerknica - ansambel Pogum
Nedelja, 15. Avgust 2010
Zbigovci - ansambel Pogum
Davča - ansambel veseliSVATJE
Knežak - ansambel Biseri
Dutovlje - ansambel Modrijani
Črna - ansambel Vagabundi
Bohinjska Češnjica - ansambel Iskrice
Nedelja, 22. Avgust 2010
Ni veselic
Sobota, 21. Avgust 2010
Šoštanj - [Malibu in Manca Špik
Sora pri Medvodah - Veseli svatje in Rock'n'band
Krašči - skupina Energy
Goričica pod Krimom - ansambel Roka Žlindre
Torek, 24. Avgust 2010
Žamenci - kvintet Polka Punce
Sreda, 25. Avgust 2010
Žamenci - ansambel Toneta Rusa
Sobota, 28. Avgust 2010
Mlinše - Navihanke
Kupšinci - Skupina PLAMEN
Nedelja, 29. Avgust 2010
Tržič (Dolge njive) - ansambel veseliSVATJE
Cerklje na Krki - ansambel Rubin
Sobetinci - ansambel Modrijani
Bašelj pod Storžičem - ansambel Fantje z vasi
Sobota, 4. September 2010
Ribno pri Bledu - Ansambel Minutka
Vrbje pri Žalcu športno igrišče - ZAKA PA NE in DAVOR BORNO
Črnuče - skupina Harmonk n Roll
Radohova vas (Šentvid pri Stični) - ansambel Šrangarji
Nedelja, 5. September 2010
Planina pri Senici - POGUM
Lučarjev kal - ansambel Naš tamlad
Petek, 10. September 2010
Celje - ansambel Azalea + plesalke Z studia
Sobota, 11. September 2010
Polhov gradec - ansambel Jurčki
Sobota, 18. September 2010
Majšperk - skupina Katrca
Nedelja, 19. September 2010
Postojna - ansambel Mladi godci
Sobota, 25. September 2010
Čatež pri Trebnjem - ansambel Rubin
Nedelja, 26. September 2010
Gmajna - ansambel Naveza
Nedelja, 31. Oktober 2010
Ljubečna - ansambel Okrogli muzikanti
Petek, 1. Oktober 2010
Dolenjske toplice - ansambel Biser
Petek, 15. Oktober 2010
Komenda - ansambel Leteči muzikanti
|