Izberi regijo

Veselice 2018: Ljubljanska regija

Sobota, 10. februar 2018

  • Jezero pri Podpeči - Ansambel Nalet, DJ Johny
  • Četrtek, 26. april 2018

  • Mengeš - Luka Basi
  • Ponedeljek, 30. april 2018

  • Blagovica, Lukovica - Ansambel Ideja
  • Goričane, Medvode - Ansambel Nalet
  • Mengeš - Skupina Calypso
  • Nevlje, Kamnik - Ognjeni muzikanti
  • Orle, Škofljica - Ansambel Topliška Pomlad
  • Torek, 1. maj 2018

  • Spodnji Tuštanj, Moravče - Ansambel Nemir, Alenka Kolman z maskotama Spominčica Fifi in Dinozaver Dino, Ansambel Svetlin, Mambo Kings, Pihalna godba Moravče, Povorka oldtimerjev
  • Petek, 18. maj 2018

  • Peče, Moravče - Harmonk'n'roll, Skupina Bojsi
  • Sobota, 19. maj 2018

  • Luče pri Grosupljem - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Peče, Moravče - Gamsi
  • Petek, 25. maj 2018

  • Šentvid pri Ljubljani - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Sobota, 26. maj 2018

  • Jarše Rodica - Domžale - Ansambel Ideja
  • Koseze, Vodice - Ansambel Tak Tik
  • Log pri Brezovici - Mladi Gamsi
  • Verd, Vrhnika - Ansambel Akordi, , Petkova Pumpa ( Radio Veseljak )
  • Špitalič, Kamnik - Tanja Žagar in Avantura
  • Sobota, 2. junij 2018

  • Beričevo, Dol pri Ljubljani - Ansambel Šrangarji
  • Bevke, Vrhnika - Ansambel Roka Žlindre
  • Dob pri Domžalah - Ansambel Veseli Muzikanti
  • Ljubljana Vrhovci - Skupina Gadi
  • Utik pri Vodicah - Hozentregarji, Pika Flika, Godba Vodice
  • Višnja Gora, Ivančna Gorica - Ansambel Nemir, Plesna skupina GUAPA
  • Zgornje Pirniče, Medvode - Veseli Svatje
  • Štangarske Poljane, Šmartno pri Litiji - Ansambel Potepini
  • Petek, 8. junij 2018

  • Sinja Gorica, Vrhnika - Ansambel Jureta Zajca, Petkova Pumpa ( Radio Veseljak )
  • Sora, Medvode - Ansambel Modrijani
  • Sora, Medvode - Ansambel Modrijani
  • Velika Račna, Grosuplje - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe, Ansambel Skrivnost
  • Zadobrova, Ljubljana - Ansambel Nemir
  • Sobota, 9. junij 2018

  • Mala Ligojna, Vrhnika - Skupina Calypso
  • Matena, Ig - Mladi Dolenjci
  • Podsmreka, Dobrova Polhov gradec - Ansambel Poljanšek
  • Repnje, Vodice - Mambo Kings, Ansambel Šus
  • Stanežiče, Ljubljana - Ansambel Roka Žlindre
  • Stanežiče, Ljubljana - Ansambel Roka Žlindre
  • Petek, 15. junij 2018

  • Ljubljana Polje, Kašeljska cesta 95 - Ansambel Smeh
  • Srednje Gameljne - Ansambel Raubarji
  • Trnovo, Ljubljana - Skupina PowerBand
  • Sobota, 16. junij 2018

  • Brezovica pri Ljubljani, Brezovica - Ansambel Franca Miheliča
  • Mengeš - Ansambel Jurčki
  • Nadgorica, Ljubljana - Skupina Špica
  • Prežganje, Ljubljana - Ansambel Šrangarji
  • Velika vas, Dol pri Ljubljani - Skupina Bojsi
  • Zg. Tuhinj, Kamnik - Veseli Svatje
  • Želimlje, Škofljica - Ansambel Ponos
  • Nedelja, 17. junij 2018

  • Polhov Gradec - Veseli Svatje, Dramska skupina Neptun
  • Ponedeljek, 18. junij 2018

  • Nadgorica, Ljubljana - Ansambel Domačini
  • Petek, 22. junij 2018

  • Drenov Grič, Vrhnika - Ansambel Smeh
  • Medno, Ljubljana - Veseli Svatje
  • Zadobrova, Ljubljana - Ansambel Jureta Zajca
  • Sobota, 23. junij 2018

  • Blagovica, Lukovica - Ansambel Stil
  • Blagovica, Lukovica - Ansambel Stil
  • Dolsko, Dol pri Ljubljani - Skupina Gadi, Pihalni Orkester Litostroj
  • Ljubljana, Savlje - Harmonk'n'roll
  • Savlje, Ljubljana - Harmonk'n'roll
  • Vič, Ljubljana - Skupina Špica, Ansambel Smer
  • Nedelja, 24. junij 2018

  • Iška Loka, Ig - Ansambel Nemir
  • Žeje, Sveta Trojica, Domzale - Ansambel Galop
  • Sobota, 30. junij 2018

  • Homec, Domžale - Ansambel Slovenski zvoki
  • Jevnica, Litija - Harmonk'n'roll
  • Sostro, Ljubljana - Ansambel Naveza
  • Zalog, Ljubljana - Ansambel Toneta Rusa
  • Šmarje-Sap, Grosuplje - Ansambel Nemir
  • Petek, 6. julij 2018

  • Gunclje, Ljubljana - Ansambel Modrijani
  • Sobota, 7. julij 2018

  • Bizovik, Ljubljana - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Študa, Domžale - Mambo Kings
  • Petek, 13. julij 2018

  • Ihan, Domžale - Tanja Žagar
  • Sobota, 14. julij 2018

  • Dvor pri Polhovem Gradcu, Dobrova - Ognjeni muzikanti, Kvatropirci
  • Ihan, Domžale - Ansambel Tonija Verderberja
  • Kamnik pod Krimom, Brezovica - Ansambel Krimski Lisjaki
  • Motnik, Kamnik - Ansambel Stil
  • Vrhnika - ansambel Vražji muzikantje
  • Zalog, Ljubljana - Ansambel Energija
  • Sobota, 21. julij 2018

  • Golo, Ig - Ansambel Toplar, Učiteljice
  • Senožeti, Dol pri Ljubljani - Mambo Kings
  • Petek, 27. julij 2018

  • Moravče - Ans. Jureta Zajca , Damjan Murko
  • Sobota, 28. julij 2018

  • Moravče - Veseli Svatje, Vili Resnik
  • Pijava Gorica, Škofljica - Ansambel Pogum
  • Polhov Gradec - Ansambel Raubarji, Čarodej Jole Cole
  • Sobota, 4. avgust 2018

  • Hruševo, Dobrova - Ansambel Spev
  • Črni Vrh, Dobrova - Polhov Gradec - Trio Šubic
  • Sobota, 11. avgust 2018

  • Gatina, Grosuplje - Mambo Kings, Skupina Brzina
  • Torek, 14. avgust 2018

  • Dragomer, Log-Dragomer - Pajdaši
  • Sobota, 18. avgust 2018

  • Blagovica, Lukovica - Ansambel Svetlin
  • Brezovica pri Borovnici, Borovnica - Ansambel Krimski Lisjaki
  • Tacen, Ljubljana - Ansambel Modrijani
  • Petek, 24. avgust 2018

  • Spodnje Pirniče, Medvode - Čuki
  • Sobota, 25. avgust 2018

  • Stara Vrhnika, Vrhnika - Ansambel Smeh
  • Sobota, 1. september 2018

  • Dol pri Ljubljani - Harmonk'n'roll
  • Goričica pod Krimom, Brezovica - Ansambel Krimski Lisjaki
  • Podgorica Šentjakob - Skupina Calypso
  • Črnuče, Ljubljana - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Sobota, 8. september 2018

  • Brdo, Lukovica - Veseli Svatje
  • Videm, Dol pri Ljubljani - Pero Lovšin & Španski borci, Vagabunda, Leteči potepuhi, Folklorna skupina TD Dolsko, KD Senožeški tamburaški orkester, šolski band Rok&Dol
  • Sobota, 15. september 2018

  • Muljava, Ivančna Gorica - Ansambel Pogum
  • Ponedeljek, 1. oktober 2018

  • Ljubljana - Skupina Gadi, Mladi Gamsi, Krimski Lisjaki, DJ Yoco
  • Četrtek, 11. oktober 2018

  • Srednja vas pri Kamniku, Kamnik - Nejc Erzar, jaka kaka, timo bino, kakakakka
  • Petek, 12. oktober 2018

  • Komenda - Skupina Calypso, Ines Erbus
  • Sobota, 10. november 2018

  • Štepanjsko naselje, Ljubljana - Skupina Calypso, Damjan Murko
  • Sobota, 24. november 2018

  • Goričane, Medvode - Marko Vozelj in Mojstri
  • Ponedeljek, 31. december 2018

  • Vrhnika - Skupina Calypso
  • Prikaži pretekle dogodke