Veselice 2016: Dolenjska regija
|
|
Sobota, 14. maj 2016
Mirna Peč - Ansambel Veseli Dolenjci
Račje selo, Trebnje - Ansambel Ceglar
Sobota, 28. maj 2016
Ivančna Gorica - Ansambel Nemir
Sobota, 4. junij 2016
Gabrovka, Litija - Novi Spomini
Petek, 10. junij 2016
Globodol pri Mirni Peči - Skupina Gadi
Petek, 17. junij 2016
Dolnji Ajdovec, Žužemberk - Ansambel Nemir
Sobota, 18. junij 2016
Dolenja vas, Ribnica - Ansambel Erazem
Grosuplje, Grosuplje - Ansambel Modrijani
Petek, 24. junij 2016
Zagorica, Dobrepolje - Ansambel Spev
Žalna, Grosuplje - Skupina Gadi
Sobota, 25. junij 2016
Dolenja vas, Ribnica - Ansambel Petra Finka
Gorenje Vrhpolje, Šentjernej, Novo mesto - Mladi Dolenjci
Mokronog, Mokronog-Trebelno - Skupina Victory
Zagradec, Ivančna Gorica - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
Nedelja, 26. junij 2016
Dob pri Šentvidu, Ivančna Gorica - Čuki
Petek, 1. julij 2016
Krka, Ivančna Gorica - Skupina Calypso
Otočec - Ansambel Saša Avsenika
Ponikve, Trebnje - Skupina Gadi
Sobota, 2. julij 2016
Dvorska vas, Velike Lašče - Kingston
Hinje, Žužemberk - Fantje izpod Lisce
Hinje, Žužemberk - Ansambel Fantje izpod lisce
Ponikve, Trebnje - 500 do 700 godbenikov iz Slovenije in tujine in Zidaniški kvintet.
Ponova vas, Grosuplje - Ansambel Naveza
Rožič Vrh, Črnomelj - Ansambel Mladi Belokranjci
Vrh pri Višnji Gori, Ivančna Gorica - Ansambel Divja Kri
Štatenberk pri Trebelnem Mokronog - Trebelno - Ansambel Mladi Godci
Petek, 8. julij 2016
Sv. Gregor, Ribnica - Skupina Calypso
Sobota, 9. julij 2016
Bela Cerkev, Šmarješke Toplice - Ansambel Pogum
Rob, Velike Lašče - Ansambel Nemir
Stična, Ivančna Gorica - Skupina Gadi, klovn Žare, otroški živ-žav
Šmarješke Toplice, Bela Cerkev - Ansambel Pogum
Sobota, 16. julij 2016
Ambrus, Ivančna Gorica - Ansambel Donačka
Dolenje Dole, Škocjan - Ansambel Jureta Zajca
Križe, Novo mesto - Ansambel Toneta Rusa
Žužemberk, Žužemberk - Skupina Calypso
Petek, 22. julij 2016
Velika Loka pri Trebnjem - Ansambel Nemir
Sobota, 23. julij 2016
Gorenji Vrh pri Dobrniču, Trebnje - Ansambel Nemir
Stopiče, Novo mesto - Mladi Dolenjci
Sobota, 30. julij 2016
Sela pri Šumberku, Trebnje - Fantje izpod Lisce
Sobota, 6. avgust 2016
Prigorica, Ribnica - Mladi Gamsi
Sobota, 13. avgust 2016
Lukovek - Ansambel Nemir, Klapa Šufit
Nedelja, 14. avgust 2016
Retje, Loški Potok - Ansambel Jureta Zajca
Št.Jurij, Grosuplje - Veseli Svatje
Petek, 19. avgust 2016
Lukovek, Trebnje - Ansambel Modrijani
Sobota, 20. avgust 2016
Dolenja Straža, Straža - Ansambel Franca Miheliča
Zdenska vas, Dobrepolje - Skupina Calypso
Petek, 26. avgust 2016
Hmeljčič, Mirna Peč - Skupina Gadi
Sobota, 27. avgust 2016
Karlovica, Velike Lašče - Ansambel Krpani
Sobota, 10. september 2016
Veliki Orehek, Novo mesto - Ansambel Topliška Pomlad
Prikaži pretekle dogodke
Skrij pretekle dogodke
|