Veselice 2016: Ljubljanska regija
|
|
Petek, 29. januar 2016
Komenda - Ognjeni muzikanti, Kvatropirci, Ansambel Vikend, Mama Manka, Zala Smolnikar, Joži Kališnik, Adi Smolar, Ansambel Unikat, Poskočni muzikanti
Sobota, 13. februar 2016
Skaručna, Vodice - Ansambel Marcela IN
Petek, 8. april 2016
Komenda - Veseli Svatje, Pop Design, Grupa Vigor, Prima Band, Ansambel Maj, Ansambel Netopir, Ansambel Kozjanski Lumpi, Ansambel Skrivnost
Petek, 22. april 2016
Domžale - Mladi Gamsi
Sobota, 23. april 2016
Mengeš - Trio Šubic
Sobota, 30. april 2016
Goričane, Medvode - Ansambel Žvižg
Mengeš - Skupina Calypso
Nevlje, Kamnik - Ognjeni muzikanti
Orle, Škofljica - S.O.S. Kvintet
Nedelja, 1. maj 2016
Spodnji Tuštanj, Moravče - Pihalna godba Moravče, Živ-Žav z Alenko Kolman in Spominčico Fifi, Ansambel Svetlin, Povorka oldtimerjev, Tanja Žagar in Avantura, Mambo Kings
Petek, 20. maj 2016
Blatna Brezovica, Vrhnika - Ansambel Modrijani
Sobota, 21. maj 2016
Blatna Brezovica, Vrhnika - Mambo Kings
Sobota, 28. maj 2016
Ljubljana, Ježica - Ansambel Saša Avsenika
Log pri Brezovici - Ansambel Vagabundi
Podutik - Ansambel Gorenjski kvintet, Ansambel Razgled
Polhov Gradec - Skupina Gadi
Srednje Jarše, Domžale - Ansambel Smeh
Velika Loka pri Grosuplju - Ansambel Novi Spomini
Špitalič, Kamnik - Ansambel Spev
Nedelja, 29. maj 2016
Polhov Gradec - Čuki
Sora, Medvode - Ansambel Modrijani
Sobota, 4. junij 2016
Bevke, Vrhnika - Ansambel Donačka
Brezje pri Dobrovi - Veseli Svatje
Luče pri Grosupljem - Ansambel Modrijani
Peče, Moravče - Raubarji
Ribče, Litija - Ansambel Biseri
Utik pri Vodicah - Harmonk'n'roll
Višnja Gora, Ivančna Gorica - Skupina Rok'n'band, Narodno zabavni ansambel
Vnanje Gorice, Brezovica - Okrogli Muzikantje
Štangarske Poljane, Šmartno pri Litiji - Ansambel Stil
Nedelja, 5. junij 2016
Podolnica, Horjul - Ansambel Mladi Godci
Ponikve, Dobrepolje, Slovenija - Ansambel Saša Avsenika, Fs Ponikve
Petek, 10. junij 2016
Gameljne, Ljubljana - Ansambel Smeh
Zadobrova, Ljubljana - Ansambel Modrijani
Sobota, 11. junij 2016
Kresnice, Litija - Navihanke
Radomlje, Domžale - Ognjeni muzikanti
Repnje, Vodice - Ansambel Marcela IN, Ansambel Tak Tik
Stanežiče, Ljubljana - Ansambel Svetlin
Velika Račna, Grosuplje - Ansambel Nemir
Zaklanec, Horjul - Novi Spomini
Nedelja, 12. junij 2016
Studenec pri Krtini, Domžale - Ansambel Jureta Zajca
Petek, 17. junij 2016
Krašce, Moravče - Stenbend & VILI RESNIK
Medno, Ljubljana - Ansambel Jureta Zajca
Trnovo, Ljubljana - Ansambel Stil
Sobota, 18. junij 2016
Dolsko, Dol pri Ljubljani - Godba Bežigrad, Skupina Gadi
Gozd, Kamnik - Ansambel Poljanšek
Jezero pri Podpeči - Ansambel Biseri
Kot, Ig - Novi Spomini
Krašce, Moravče - Ansambel Jureta Zajca
Nadgorica, Ljubljana - Harmonk'n'roll
Savlje, Ljubljana - Ansambel Svetlin
Smlednik, Medvode - Ansambel Tak Tik, Ansambel Marcela IN
Vič, Ljubljana - Ansambel Bitenc
Ponedeljek, 20. junij 2016
Nadgorica, Ljubljana - Gamsi
Petek, 24. junij 2016
Moravče - Ansambel Toneta Rusa
Sobota, 25. junij 2016
Homec, Domžale - Ansambel Jureta Zajca
Jevnica, Litija - Skupina Calypso
Preska, Medvode - Ansambel Nalet, Marko Vozelj & Mojs3
Sostro, Ljubljana - Ansambel Skala
Velike Lašče - Navihanke
Vrzdenec - Ognjeni muzikanti
Zavrstnik, Litija - Skupina Katrca
Šmarje-Sap, Grosuplje - Ansambel Nemir
Nedelja, 26. junij 2016
Polhov Gradec, Občina Dobrova - Polhov Gradec - Dramska skupina Neptun, Ansambel Tonija Verderberja, sprevod knjenikov, narodnih noš, vpreg
Sobota, 2. julij 2016
Bizovik, Ljubljana - Mambo Kings
Polje pri Vodicah - Veseli Svatje
Tomišelj, Ig - Ansambel Ponos
Vinje, Dol pri Ljubljani - Harmonk'n'roll
Zalog, Ljubljana - Ansambel Poljanšek
Zgornji Tuhinj, Kamnik - Skupina Calypso
Nedelja, 3. julij 2016
Rova, Domžale - Ansambel Saša Avsenika, Alfi Nipič
Petek, 8. julij 2016
Gunclje, Ljubljana - Ansambel Donačka
Ihan, Domžale - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
Sobota, 9. julij 2016
Ihan, Domžale - Gamsi, Vili Resnik
Kamnik pod Krimom, Brezovica - Ansambel Krimski Lisjaki
Petek, 15. julij 2016
Komenda - Skupina Calypso
Ljubljana - Slape - Poskočni muzikanti
Sobota, 16. julij 2016
Dolnje Retje, Velike Lašče - Ansambel Zdomarji
Dvor pri Polhovem Gradcu, Dobrova - Navihanke
Motnik, Kamnik - Ognjeni muzikanti
Pšata, Domžale - Ansambel Pogum
Senožeti, Dol pri Ljubljani - Mambo kings
Sobota, 23. julij 2016
Golo, Ig - Davor Borno, Dejavu band
Pijava Gorica, Škofljica - Ansambel Pogum
Stanežiče, Ljubljana - Ansambel Svetlin
Petek, 29. julij 2016
Moravče - Ansambel Vžig
Moravče - Ansambel Stil, Ansambel Vžig, Skupina Joker
Sobota, 30. julij 2016
Moravče - Ansambel Jureta Zajca
Turjak, Velike Lašče - Ansambel Pogum
Sobota, 6. avgust 2016
Hruševo, Dobrova - Ansambel Toneta Rusa
Hruševo, Dobrova Polhov Gradec - Ansambel Toneta Rusa
Kriška vas, Ivančna Gorica - Ansambel Pogum
Stob, Domžale - Harmonk'n'roll
Črni Vrh, Dobrova - Polhov Gradec - Ansambel Javor
Petek, 12. avgust 2016
Velika Račna, Grosuplje - Ansambel Roka Žlindre
Sobota, 13. avgust 2016
Gatina pri Grosuplju - Mambo Kings, Ansambel Krjavelj
Nedelja, 14. avgust 2016
Dragomer, Log-Dragomer - Skupina Calypso, Ansambel Ponos, Veseljakov Piknik, Petkova Pumpa ( Radio Veseljak ) Jonny DJ
Sobota, 20. avgust 2016
Brezovica pri Borovnici, Borovnica - Fantje z vseh vetrov, Ansambel Krimski Lisjaki
Matena, Ig - Ansambel Spev
Vrhovci, Ljubljana - Mladi Dolenjci
Šinkov Turn, Vodice - Ansambel Svetlin
Petek, 26. avgust 2016
Javoršica pri Moravčah - Mladi Dolenjci, Ansambel Smeh, Ansambel Gorenjski kvintet, Ansambel Namig, Mladi Gamsi, Ansambel Svetlin, Ansambel Jureta Zajca, Ansambel Mladi upi, Ansambel Štrajk
Sobota, 27. avgust 2016
Blagovica, Lukovica - Ansambel Poljanšek
Dol pri Ljubljani - Ansambel Nemir
Repnje, Vodice - Ansambel FALANT
Spodnja Javoršica, Moravče - Ansambel Ideja, Kumske punce, Ansambel Gregorja Kobala, Ansambel Skrivnost, Grajski Kvintet, Sos kvintet, Ansambel Kvintet do jutra, Ansambel Jug, Ansambel Namig
Spodnji Hotič, Litija - Ansambel Pogum
Stara Vrhnika, Vrhnika - Ansambel Smeh
Črnuče, Ljubljana - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
Šentvid pri Stični, Ivančna Gorica - Ansambel Krjavelj, Ansambel Svetlin, Čudežni dečki
Nedelja, 28. avgust 2016
Spodnja Javoršica - Skupina Bojsi, Ansambel Domačini, Ansambel Dolinarji, ansambel Ravbarji, Ansambel Smeh, Ansambel Gorenjski kvintet, Ansambel Svetlin, Ansambel Poljanšek, Ansambel Vžig
Petek, 2. september 2016
Brezovica pri Ljubljani, Brezovica - Ansambel Nemir
Mengeš - Kvatropirci
Nedelja, 25. september 2016
Mengeš - Trio Šubic
Prikaži pretekle dogodke
Skrij pretekle dogodke
|