Veselice 2013: Podravska regija
|
|
Sobota, 5. januar 2013
Hoče, Hoče - Skupina Gadi
Sobota, 19. januar 2013
Hoče, Hoče - Skupina Skater
Petek, 8. februar 2013
Maribor - Skupina Calypso
Petek, 15. februar 2013
Pesnica pri Mariboru, Pesnica - Skupina Calypso
Petek, 22. februar 2013
Kope, Slovenj Gradec - Tanja Žagar
Sobota, 23. februar 2013
Kope, Slovenj Gradec - Skupina Skater
Sobota, 2. marec 2013
Ptuj - Skupina Skater
Sobota, 9. marec 2013
Ptuj - Miran Rudan
Sobota, 16. marec 2013
Cerkvenjak - Mambo kings
Kope, Slovenj Gradec - Skupina Gadi
Nedelja, 17. marec 2013
Maribor - Čuki, Natalija Verboten, Ansambel Modrijani, Alfi Nipič, Nina Pušlar, Prifarski Muzikanti, Adi Smolar
Petek, 22. marec 2013
Kope, Slovenj Gradec - Ansambel Modrijani
Sobota, 23. marec 2013
Cerkvenjak - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
Nedelja, 24. marec 2013
Senovo, Krško - Veseli Dolenjci, Ansambel Stanka Petriča, Ansambel Jerneja Kolarja
Petek, 29. marec 2013
Zgornja Ložnica - Skupina Skater
Sobota, 30. marec 2013
Hoče, Hoče - Tanja Žagar
Maribor - Skupina Gadi
Ponedeljek, 1. april 2013
Markovci, Markovci - Ansambel Toneta Rusa, Moški pevski zbor Markovci
Petek, 5. april 2013
Žamenci, Dornava - Mambo kings, Tanja Žagar, Ansambel Donačka, Fantastičnih 6
Žamenci, Dornava - Mambo kings, Fantastičnih 6
Sobota, 6. april 2013
Žamenci, Dornava - Ansambel Donačka, Tanja Žagar
Petek, 12. april 2013
Zgornja Ložnica - Navihanke
Sobota, 13. april 2013
Lenart - Skupina Skater
Sobota, 20. april 2013
Pesniški Dvor, Pesnica - Ansambel Naveza
Slovenska Bistrica - Skupina Skater
Sobota, 27. april 2013
Cerkvenjak - Kingston
Hoče, Hoče - Skupina Gadi, DeeJay IXOR
Sreda, 1. maj 2013
Cerkvenjak - Ansambel Modrijani, Skupina Plamen, Jelena Rozga, Hooruk Band, Ivan Zak
Farovec - Ansambel Donačka
Moškanjci, Gorišnica - Ansambel Nemir
Sobota, 8. junij 2013
Videž, Slovenska Bistrica - Ansambel Roka Žlindre
Nedelja, 9. junij 2013
Šentilj v Slovenskih goricah - veseliSVATJE, Ansambel Naveza, Vesele Štajerke, Skupina Skater, Ansambel Brloga, Ansambel Rosa
Petek, 14. junij 2013
Sladki vrh, Šentilj - Ansambel Klapovühi
Sobota, 15. junij 2013
Mezgovci ob Pesnici, Dornava - Ansambel Zreška pomlad
Nova vas pri Markovcih, Markovci - Vesele Štajerke
Poljčane, Slovenska Bistrica - Skupina Calypso
Sveti Štefan - Ansambel Naveza
Trnovci, Sveti Tomaž - Zlatih 6
Nedelja, 16. junij 2013
Nova vas pri Markovcih, Markovci - Navihanke
Petek, 21. junij 2013
Pesnica pri Mariboru, Pesnica - Ansambel Klapovühi
Sobota, 22. junij 2013
Borovci, Ptuj - Skupina Calypso
Majšperk - Ansambel Modrijani, Ansambel Donačka
Malečnik - Ansambel Klapovühi
Markovci, Markovci - Alpski Kvintet
Sveti Tomaž, Ormož - Ansambel Naveza
Nedelja, 23. junij 2013
Gornja Radgona - Mambo kings
Loče, Slovenske Konjice - Ansambel Pogum
Starše - Ansambel Naveza
Ponedeljek, 24. junij 2013
Spodnja Gorica, Rače - Fram - Ansambel Akordi
Vitomarci, Sveti Andraž v Slovenskih goricah - Ansambel Donačka
Sobota, 29. junij 2013
Draženci, Ptuj - Mambo kings
Žetale, Ptuj - Ansambel Toneta Rusa
Sobota, 6. julij 2013
Benedikt - Ansambel Klapovühi
Nedelja, 7. julij 2013
Ruška koča na Pohorju - Tekmovanje harmonikarjev
Nedelja, 21. julij 2013
Kebelj, Slovenska Bistrica - Ansambel Spev, Ansambel Petka
Petek, 26. julij 2013
Spodnji Ključarovci, Ormož - Kingston
Sobota, 27. julij 2013
Spodnji Ključarovci, Ormož - Navihanke
Žamenci, Dornava - Skupina Plamen, Dražen Zečič z bandom
Nedelja, 28. julij 2013
Loče, Slovenske Konjice - Veseli slavčki
Stojnci, Markovci - Trubadurji
Sveta Ana v Slovenskih goricah - Zlatih 6, Ansambel Golte
Žamenci, Dornava - Ansambel Donačka
Sobota, 3. avgust 2013
Šmartno na Pohorju, Slovenska Bistrica - Ansambel Modrijani
Petek, 9. avgust 2013
Draža vas, Slovenske Konjice - Ansambel Toneta Rusa, Tanja Žagar
Sobota, 10. avgust 2013
Brezje pri Mariboru - Skupina Kanoni
Zavrč - Tanja Žagar, Ansambel Gamsi
Nedelja, 11. avgust 2013
Lovrenc na Dravskem polju, Kidričevo - Okrogli Muzikantje
Sobota, 17. avgust 2013
Ptuj - Kingston, Gitarsi, Mr.Sebby DJ
Zbigovci, Gornja Radgona - Ansambel Toneta Rusa
Nedelja, 18. avgust 2013
Dornava, Mezgovci ob Pesnici - Vitezi Celjski
Sobota, 24. avgust 2013
Fram - Ansambel Naveza
Petek, 30. avgust 2013
Vitomarci, Sveti Andraž v Slovenskih goricah - Ansambel Modrijani
Sobota, 31. avgust 2013
BIstrica ob Dravi Ruše - Ansambel Vzpon
Vitomarci, Sveti Andraž v Slovenskih goricah - Mladih 5
Petek, 20. september 2013
Maribor - Mambo kings, Boštjan Konečnik
Slovenska Bistrica - Klapa Kampanel
Petek, 27. september 2013
Radlje ob Dravi - Skupina Calypso, Prljavo Kazalište
Slovenska Bistrica - Skupina Gadi, Poskočni muzikanti
Sobota, 28. september 2013
Slovenska Bistrica - Jelena Rozga
Svečina, Kungota - Ansambel Naveza
Svečina, Pesnica - Ansambel Klapovühi
Sreda, 30. oktober 2013
Slovenske Konjice - Neda Ukraden
Četrtek, 31. oktober 2013
Slovenske Konjice - Poweršok, Gonobiz, Smokin'aces
Prikaži pretekle dogodke
Skrij pretekle dogodke
|