Veselice 2013: Ljubljanska regija
|
|
Sobota, 9. februar 2013
Bevke, Vrhnika - Ansambel Jurčki
Notranje Gorice, Brezovica - Manca Špik, Night Life, Popsing, Klovn JaKa
Petek, 22. februar 2013
Horjul - Skupina Calypso
Sobota, 9. marec 2013
Komenda - Ansambel Viharnik, Ansambel Franca Miheliča, Ansambel Roka Žlindre, veseliSVATJE, Tanja Žagar, Pajdaši, Ansambel Zajc, Harmonikarski orkester Martina Vodlana, Majči
Petek, 22. marec 2013
Komenda - Mambo kings
Sobota, 23. marec 2013
Komenda - Ansambel Viharnik, Skupina Skater
Petek, 5. april 2013
Komenda - Ansambel Modrijani, Ansambel Krjavelj, Ansambel Javor, Ansambel Zakrajšek, Harmonikarski orkester Martina Vodlana
Sobota, 6. april 2013
Notranje Gorice, Brezovica - Ansambel Krimski Lisjaki
Sobota, 13. april 2013
Komenda - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe, Ansambel Prosen, Ansambel Cvet, Ansambel KvinŠEST, Ansambel Original Pohorci
Sinja Gorica, Vrhnika - Harmonk'n'roll
Sobota, 20. april 2013
Notranje Gorice, Brezovica - Skupina Gadi
Stožice, Ljubljana - Fantje s Praprotna, Trio Lojzeta Slaka, Ansambel Modrijani
Sobota, 27. april 2013
Ljubljana - Mambo kings
Torek, 30. april 2013
Blagovica, Lukovica - Ansambel Zajc
Gabrk, Škofja Loka - Skupina Nevihta
Kaplja vas, Prebold - Ansambel Kaplja
Litija - Skupina Gadi
Rakov Škocjan, Cerknica - Ansambel Javor
Ulovka, Stara Vrhnika - Mambo kings
Verd, Vrhnika - Skupina Calypso, Navihanke
Vrh Sv. Treh Kraljev, Logatec - Ansambel Organi
Čušperk, Grosuplje - Ansambel Nalet
Sreda, 1. maj 2013
Spodnji Tuštanj, Moravče - Skupina Gadi, Mambo kings, Ansambel Nemir, Ansambel Svetlin, Manca Špik, Ansambel Zajc, Pihalna godba Moravče
Petek, 3. maj 2013
Kamnik pod Krimom, Brezovica - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe, Brendijeve barabe
Ljubljana - Skupina Gadi
Sobota, 4. maj 2013
Žeje pri Komendi, Komenda - Ansambel Modrijani
Nedelja, 5. maj 2013
Kamnik pod Krimom, Brezovica - Ansambel Modrijani
Moste pri Komendi, Kamnik - Harmonk'n'roll
Nedelja, 12. maj 2013
Sora, Medvode - Ansambel Modrijani
Petek, 17. maj 2013
Blatna Brezovica, Vrhnika - Mambo kings
Sobota, 18. maj 2013
Blatna Brezovica, Vrhnika - Ansambel Modrijani
Velika Loka pri Grosuplju - Novi Spomini
Petek, 24. maj 2013
Ljubljana - Ansambel Mladi Godci, Novi Spomini, Ansambel Igor in Zlati zvoki, Fantje s Praprotna, Ansambel Stanka Petriča, Vesele Štajerke, Ansambel Roka Žlindre, Saša Lendero, Veseli Dolenjci
Spodnja Slivnica, Grosuplje - Ansambel Kolovrat
Sobota, 25. maj 2013
Bevke, Vrhnika - Skupina Skater, Ansambel Erazem, Ansambel Rosika, Robert Ficker
Lukovica - Ognjeni muzikanti
Polšnik, Litija - Ansambel Skala
Tomišelj, Ig - Skupina Gadi
Nedelja, 26. maj 2013
Polhov Gradec - Ansambel Modrijani, Trio Šubic
Sobota, 1. junij 2013
Beričevo, Dol pri Ljubljani - Harmonk'n'roll
Brezovica pri Ljubljani, Brezovica - Ansambel Jurčki
Ježica, Ljubljana - veseliSVATJE
Luče pri Grosupljem - Ansambel Modrijani
Smlednik, Medvode - Ansambel Nagelj
Spodnji Hotič, Litija - Mladi Dolenjci
Verd, Vrhnika - Navihanke
Nedelja, 2. junij 2013
Polšnik, Litija - Ansambel Čepon
Vrzdenec - Novi Spomini
Petek, 7. junij 2013
Barje, Ljubljana - Ansambel Maj
Liberga, Šmartno pri Litiji - Ansambel Kolovrat
Rudnik, Ljubljana - Ansambel Maj
Sobota, 8. junij 2013
Cesta na Vrhovce, Brdo, Ljubljana - Čuki, Ansambel Fantje z Viča
Gatina, Grosuplje - Ansambel Saša Avsenika
Kompolje, Dobrepolje - Ansambel Dolenjski Zvoki
Kresnice, Litija - Skupina Gadi
Mengeš - Ansambel Svetlin
Srednje Jarše, Domžale - Ansambel Mladi upi
Stara Loka, Škofja Loka - Mambo kings, Grajski muzikantje
Stožice, Ljubljana - Ansambel Kolovrat
Vnanje Gorice, Brezovica - Ansambel Nemir
Zadobrova, Ljubljana - Ansambel Gamsi
Zgornje Pirniče, Medvode - Harmonk'n'roll
Zgornji Tuhinj, Kamnik - Okrogli Muzikantje
Šentvid pri Ljubljani - Navihanke
Škofljica, Škofljica - Ansambel Toneta Rusa
Nedelja, 9. junij 2013
Podsmreka, Dobrova Polhov gradec - Ansambel Toneta Rusa
Četrtek, 13. junij 2013
Srednja vas pri Kamniku, Kamnik - Ansambel Jodel Ekspres
Petek, 14. junij 2013
Iška Loka, Ig - Skupina Calypso, Boštjan Konečnik
Trnovo, Ljubljana - Ansambel Stil
Zgornji Kašelj, Ljubljana - Ansambel Pegaz
Sobota, 15. junij 2013
Dravlje, Ljubljana - Mladi Gamsi
Jezero pri Podpeči - Ansambel Toneta Rusa
Muljava, Ivančna Gorica - Ansambel Šantej
Nadgorica, Ljubljana - Navihanke
Prežganje, Ljubljana - Ansambel Erazem
Repnje, Vodice - Peklenski muzikantje
Ribče, Litija - Ansambel Akordi
Savlje, Ljubljana - Ognjeni muzikanti, Akrobatska skupina Dunk Kings, Posavsko štehvanje
Žimarice, Sodražica - Niderdorf band
Nedelja, 16. junij 2013
Polhov Gradec - Ansambel Franca Miheliča, Ivan Hudnik
Radomlje, Domžale - Novi Spomini
Studenec pri Krtini, Domžale - Trio Špica
Ponedeljek, 17. junij 2013
Nadgorica, Ljubljana - Ognjeni muzikanti
Petek, 21. junij 2013
Horjul - Mambo kings
Komenda - Skupina Calypso
Ljubljana - Ansambel Modrijani
Medno, Ljubljana - Ansambel Saša Avsenika
Sobota, 22. junij 2013
Dolsko, Dol pri Ljubljani - Harmonk'n'roll
Iška vas, Ig - Navihanke, Saša Lendero
Mali Lipoglav, Ljubljana - Ansambel Skala
Malo Hudo, Ivančna Gorica - Skupina Malibu
Preška cesta, Medvode - Tanja Žagar, Avantura, Ansambel Črički
Veliko Mlačevo, Grosuplje - Ansambel Zdomarji
Videm, Dobrepolje - Skupina DeŽur
Vodice, Ljubljana - Ansambel Igor in Zlati zvoki
Želimlje, Škofljica - Veseli Dolenjci
Želimlje, Škofljica - Veseli Dolenjci
Nedelja, 23. junij 2013
Zalog pri Polhovem Gradcu - Trio Šubic
Šentvid pri Stični, Ivančna Gorica - Skupina Calypso
Ponedeljek, 24. junij 2013
Sp.Pirniče, Spodnje Pirniče - Čuki
Šmartno v Tuhinju - Trio Špica, Harmonikarski orkester Cirila Spruka
Petek, 28. junij 2013
Gunclje, Ljubljana - Mladi Dolenjci
Horjul - Skupina Calypso
Štepanjsko naselje, Ljubljana - Gamsi, Mladi Gamsi
Sobota, 29. junij 2013
Babna Gora - Ansambel Jurčki
Homec, Domžale - Ansambel Zajc
Sostro, Ljubljana - Ansambel Skala
Trojane, Občina Lukovica - veseliSVATJE
Velike Lašče - Ansambel Pogum
Zalog, Ljubljana - Ansambel Bitenc
Šmarje-Sap, Grosuplje - Ansambel Franca Miheliča
Sobota, 6. julij 2013
Ig - Kingston, Trio Šubic
Kozarje pri Ljubljani - Mambo kings
Polšnik, Litija - Ansambel Šantej
Vinje, Dol pri Ljubljani - Skupina Gadi
Zalog, Ljubljana - Leteči muzikantje
Študa, Domžale - Mladi Dolenjci
Nedelja, 7. julij 2013
Kitni Vrh, Grosuplje - Trio Adijo
Rova, Domžale - Ansambel Saša Avsenika
Petek, 12. julij 2013
Ihan, Domžale - Tanja Žagar, Korado & Boško
Srednja vas pri Kamniku, Kamnik - Mambo kings
Sobota, 13. julij 2013
Notranje Gorice, Brezovica - Ansambel bratov Poljanšek
Srednja vas pri Kamniku, Kamnik - Ansambel Jodel Ekspres
Nedelja, 14. julij 2013
Motnik, Kamnik - Navihanke
Petek, 19. julij 2013
Borovnica - Jasmin Stavros, DJ Dady
Sobota, 20. julij 2013
Borovnica - Ansambel Erazem, Ansambel Livada
Dvor pri Polhovem Gradcu, Dobrova - Navihanke
Senožeti, Dol pri Ljubljani - Mambo kings, Ansambel Hopla
Senožeti, Dol pri Ljubljani - Mambo kings
Petek, 26. julij 2013
Moravče - Ansambel Zajc
Sobota, 27. julij 2013
Golo, Ig - Slovenski muzikantje, Davor Borno
Hruševo, Dobrova - Ansambel Mladi Godci
Rašica, Velike Lašče - Ansambel Ugib
Spodnja Slivnica, Grosuplje - Ansambel Kolovrat
Stanežiče, Ljubljana - Veseli Gorenjci, Poštar Peška
Nedelja, 28. julij 2013
Butajnova - Ansambel Franca Miheliča
Moravče - Ansambel Gorenjski kvintet
Sobota, 3. avgust 2013
Kriška vas, Ivančna Gorica - Ansambel Naveza
Podlipa, Vrhnika - Ansambel Javor
Slape-Polje, Ljubljana - Poskočni muzikanti
Stob, Domžale - Harmonk'n'roll
Turjak, Velike Lašče - Ansambel Nemir
Zavrstnik, Litija - Ansambel Donačka
Črni Vrh, Dobrova - Polhov Gradec - Ansambel Vikend
Sobota, 10. avgust 2013
Kompolje, Dobrepolje - Ansambel Krjavelj
Sinja Gorica, Vrhnika - Ansambel Javor
Velika Račna, Grosuplje - Ansambel Spev
Sreda, 14. avgust 2013
Dragomer, Log-Dragomer - Ansambel Igor in Zlati zvoki
Sobota, 17. avgust 2013
Brezovica pri Borovnici, Borovnica - Ansambel Nemir, Ansambel Krimski Lisjaki
Gozd, Kamnik - Ansambel Toplar
Nedelja, 18. avgust 2013
Šentvid pri Lukovici, Lukovica - Ansambel Gamsi
Petek, 23. avgust 2013
Sora, Medvode - Ansambel Spev, Mednarodni koncert folklornih skupin
Sobota, 24. avgust 2013
Sela pri Kamniku - Ansambel Spev
Sora, Medvode - veseliSVATJE
Sora, Medvode - veseliSVATJE, Kingston
Tacen, Ljubljana - Veseli Begunjčani
Šentvid pri Stični, Ivančna Gorica - Skupina Calypso
Nedelja, 25. avgust 2013
Polhov Gradec - Čuki
Petek, 30. avgust 2013
Zagradec pri Grosupljem, Grosuplje - Ansambel Slučaj
Sobota, 31. avgust 2013
Loka pri Mengšu, Mengeš - Ansambel Saša Avsenika
Polje pri Vodicah - Skupina Gadi
Spodnji Hotič, Litija - Mladi Dolenjci
Črnuče, Ljubljana - Polkabend, Dejan Vunjak in Brendijeve barabe, Brendijeve barabe
Petek, 6. september 2013
Brezovica pri Ljubljani, Brezovica - Ansambel Roka Žlindre
Sobota, 7. september 2013
Mala Ligojna, Vrhnika - Ansambel Javor
Nedelja, 8. september 2013
Zalog, Ljubljana - Mambo kings
Sobota, 28. september 2013
Senožeti, Dol pri Ljubljani - veseliSVATJE
Petek, 11. oktober 2013
Komenda - Ansambel Kolovrat, Ansambel Ponočnjaki, Ansambel Stoj pa Glej, Zoran Cilenšek, Toni Tuhinski, Joc Band, Trio Marka Mikiša, Harmonikar Domen Košič, Akustična skupina Q2O
Sela pri Lavrici - Harmonk'n'roll
Šentvid pri Stični, Ivančna Gorica - Ansambel Nemir, Veseli Dolenjci, Trio Špica, Ansambel Vikend
Sobota, 12. oktober 2013
Komenda - Ansambel Dolomiti, Ansambel Krimski Lisjaki, Ansambel Sreča, Ansambel Dotik, Ansambel Tapravi Faloti, Alenka Gotar, Ansambel Iskra, Ansambel Svit, Ansambel Poljanšek
Šentvid pri Stični, Ivančna Gorica - Ansambel Krjavelj, Skupina Obvezna Smer, Ansambel Stanka Petriča, Boštjan Konečnik
Nedelja, 13. oktober 2013
Komenda - Skupina Nevihta, Ansambel Dor ma Cajt, Ansambel Odmev s Turjaka, Ansambel Posluh, Ansambel Ceglar, Ansambel Skrivnost, Ansambel Vihar, Ansambel Žibert, Ansambel Florjan
Komenda - Trio Šubic
Sobota, 19. oktober 2013
Polhov Gradec - Ansambel Jurčki, Kvintet Dori, Beneški fantje, Skupina Gadi
Vrzdenec - Skupina Calypso
Petek, 25. oktober 2013
Komenda - Skupina Calypso, Harmonk'n'roll
Komenda - Jodl Ekspress, Skupina Calypso, Harmonk'n'roll, Leteči muzikantje, Jasmin Stavros
Sobota, 26. oktober 2013
Komenda - Jasmin Stavros, Leteči muzikantje
Sobota, 9. november 2013
Podpeč - Skupina Gadi, Ansambel Pogum
Sobota, 23. november 2013
Goričane, Medvode - veseliSVATJE
Petek, 13. december 2013
Horjul - Skupina Gadi
Torek, 31. december 2013
Ljubljana - Živa Glasba
Prikaži pretekle dogodke
Skrij pretekle dogodke
|